Poniedziałek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 731
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Certyfikat Fair Play i specjalne wyróżnienie

Sobota, 22 października 2011, 0:38
Aktualizacja: 0:39
Autor: UM Świebodzice
Świebodzice: Certyfikat Fair Play i specjalne wyróżnienie
Fot. archiwum
Podczas uroczystego ogłoszenia tegorocznych wyników konkursu Gmina Fair Play, które miało miejsce 19 października, potwierdziły się wcześniejsze oczekiwania – Gmina Świebodzice po raz czwarty znalazła się wśród laureatów Certyfikowanej Lokalizacji Inwestycji. Dodatkowo Świebodzice otrzymały wyróżnienie honorowe w kategorii małych gmin.

- To już czwarty raz z rzędu, gdy kapituła docenia starania samorządu w zakresie przygotowania terenów na przyjęcie inwestorów – komentuje burmistrz Świebodzic Bogdan KożuchowiczJest mi niezmiernie miło, że nasze wysiłki znów zostały dostrzeżone i docenione. Nie bez znaczenia był tu chyba fakt, że w tym roku mogliśmy się już „pochwalić” konkretnym dowodem tych działań – w Podstrefie Świebodzice Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park” powstaje pierwszy zakład, należący do firmy GEA Polska – dodaje burmistrz.

W ubiegłym roku Gmina Świebodzice uzyskała tzw. Złotą Lokalizację, która przyznawana jest tym samorządom, które trzykrotnie przejdą pozytywną weryfikację. Uroczysta gala, połączona z wręczeniem certyfikatów i statuetek najlepszym samorządom w Polsce, odbędzie się 2 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group