Niedziela, 7 czerwca
Imieniny: Roberta, Wiesława
Czytających: 443
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością

Wiadomości: Strzegom
Środa, 11 listopada 2015, 6:40
Aktualizacja: 7:35
Autor: opr.red.
Fot. www.strzegom.pl
W październiku 2015 r. w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu został przeprowadzony audit zewnętrzny – odnowieniowy mający na celu sprawdzenie wymagań działania normy PE–EN ISO 9001:2009. Audit przeprowadzony został przez Polską Izbę Handlu Zagranicznego Certyfikacja Gdynia .

Strzegomski Urząd już po raz trzeci otrzymał Ceryfikat, co oznacza, że spełnia wymagania normy w zakresie wykonywania i koordynacji zadań administracji samorządowej wynikających z powszechnie obowiązujących źródeł prawa dla dobra klienta oraz kształtowania poczucia społecznego zaufania.

- Otrzymana rekomendacja jest dowodem na to, że usługi świadczone dla klientów przez Urząd są na najwyższym poziomie. Przyjazne podejście do klienta, zgodne z prawem załatwianie spraw oraz najwyższa jakość w świadczeniu usług na rzecz mieszkańców gminy, stanowią główne zasady działania Urzędu Miejskiego w Strzegomiu. Działanie systemu zarządzania jakością wg normy PN-EN ISO 9001 i jego wprowadzenie, oprócz uzyskania spójności pomiędzy poszczególnymi komórkami organizacyjnymi Urzędu, zapewnia wysoki standard usług , podnosi administracyjną sprawność Urzędu i jego rangę – podkreśla Iwona Zabawa, sekretarz gminy.

- Wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego w Strzegomiu serdecznie dziękuję za profesjonalne przygotowanie się do audytu odnowieniowego PN-EN ISO 9001:2009. Dzięki Państwa pracy i współpracy Certyfikat Jakości zostanie odnowiony na kolejne trzy lata, a to rokuje nadzieję na systematyczny wzrost poziomu świadczonych usług w Urzędzie – mówi sekretarz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group