Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczepanów: Charytatywny III Turniej o Puchar Wójta Gminy Marcinowice

Czwartek, 24 sierpnia 2017, 12:08
Autor: red
Szczepanów: Charytatywny III Turniej o Puchar Wójta Gminy Marcinowice
Fot. UG Marcinowice
III Turniej o Puchar Wójta Gminy Marcinowice odbył się w piątek 18 sierpnia 2017 r. na Orliku w Szczepanowie, podczas którego zebrano 1550 zł na pomoc dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie z Domu Pomocy Społecznej w Świebodzicach.

Turniej zorganizowany został przez Wojciecha Poznańskiego – trenera Akademii Piłkarskiej w Marcinowicach, Urszulę Tymińską - sołtys wsi Szczepanów przy wsparciu Wójta Gminy Marcinowice Władysława Gołębiowskiego.

Turniej planowany był na 11 sierpnia br. Niestety fatalne warunku pogodowe, mimo chęci organizatorów i obecności tego dnia wszystkich zgłoszonych drużyn, nie pozwoliły na rozegranie spotkania. Został on przeniesiony na tydzień później, czyli 18 sierpnia, a każdy uczestnik potwierdził w tym terminie swoją obecność.

Podczas spotkania najlepszą z drużyn okazała się ekipa „Szampańskiej zabawy” w składzie: Maciej Mazanka, Kacper Matwiejko, Kacper Hruszowiec, Wojciech Kurzeja, Szymon Tragarz, Kuba Smutek, Eryk Klemiński, Paweł Mazanka i Adrian Szczepaniuk wygrywając z „Przedsiębiorcami” 3:0.3 miejsce zajęły „Anioły i demony” pokonując KP Wichrów 2:0.

Dla zwycięskiej drużyny nagrodą główną był bon na 1000 zł do wykorzystania w sklepie JAKO. Podczas turnieju wśród uczestników rozlosowano również nagrody, m.in. lot w tunelu aerodynamicznym.
- Wielkie ukłony za pomoc w organizacji turnieju dla Wójta Gminy Marcinowice pana Władysława Gołębiowskiego, sołtys Szczepanowa pani Urszuli Tymińskiej, dyrektora handlowego firmy JAKO pana Tomasza Mojsy, dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury pana Dawida Sobczyka, pana Krzysztofa Komanieckiego, pana Igmara Trumpa Piotrowskiego, pani Izabeli Tymińskiej, pana Mateusza Nowaka, pana Krystiana Tymińskiego, pana Władysława Bożka, firmy Instalacje Grzewcze i Sanitarne ATMIS, dla pani Iwony Wiśniewskiej oraz dla pana Arkadiusza Wiśniewskiego. Dziękuję wszystkim zawodnikom oraz osobom prywatnym za wsparcie finansowe podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Świebodzicach. Tak naprawdę 1 miejsce w naszym turnieju zdobyła drużyna składająca się z naszych serc i to jest najpiękniejsze – mówi Wojciech Poznański organizator.

Klasyfikacja końcowa Turnieju o Puchar Wójta Gminy Marcinowice :
1.Szampańska Zabawa
2.Przedsiębiorcy
3.Anioły i Demony
4.KP Wichrów
5.Rozstrzelani Rewolwerowcy
6.Drink Team
7.Wild West Sobótka
8.Klub Kokosa
9.Błyskawica Kalno
10.Wolni Strzelcy

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group