Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Charytatywny spektakl

Wtorek, 11 stycznia 2022, 11:15
Aktualizacja: 12:15
Autor: red
Strzegom: Charytatywny spektakl
Fot. organizatorzy
Już 5 lutego br. w Strzegomskim Centrum Kultury odbędzie się charytatywny spektakl, z którego dochód zasili zbiórkę dla Amelki! Będzie to baśniowa opowieść o niezwykłej sile „Granitowego Serca”.

W tym spektaklu, na wzór przedstawień wystawionych w LO, wystąpią samorządowcy, młodzież, dzieci, zaproszeni goście i aktorzy. Spektakl będzie można obejrzeć również na strzegomskim rynku podczas bezpośredniej transmisji bądź on-line na kanale Youtube (profil gminy Strzegom). Strzegomscy restauratorzy zapewnią gorący catering.

W przedstawieniu wystąpi m.in. znana i lubiana aktorka, nagrodzona tytułem „Zasłużony dla Ziemi Strzegomskiej” – Emilia Krakowska. Do charytatywnego spektaklu dla Amelki dołączył również Mirosław Oczkoś - aktor, reżyser filmowy i telewizyjny, specjalista PR w zakresie pracy z głosem, autoprezentacji i mowy ciała, popularny komentator telewizyjny oraz autor wielu książek.

Nie zabraknie też wielu innych atrakcji. W tym samym czasie na strzegomskim stadionie prof. Jan Chmura, wraz z przyjaciółmi, będzie uczestniczył w 24-godzinnym biegu, a Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewni moc dodatkowych atrakcji.

Zapraszamy!

PROGRAM – STRZEGOMSKI RYNEK:

15:30 – Startujemy!
16:00 – Finał 24-godzinnego biegu prof. Jana Chmury
16:30 – Występy kół artystycznych oraz dzieci
17:30 – Projekcja wspomnień najpiękniejszych wydarzeń zbiórki
17:40 – Przemowa burmistrza Strzegomia – Zbigniewa Suchyty, autora scenariusza – Tomasza Marczaka oraz Patrycji i Przemka – rodziców Amelki; historia powstania bajeczki
18:00 – Spektakl wyświetlany na telebimie
19:30 – Zakończenie imprezy

RYNEK – wstęp wolny
Jarmark z przekąskami i ciepłymi napojami, Pyszne, ciepłe dania z Kół Gospodyń Wiejskich. Animacje dla dzieci, baśniowe maskotki, cegiełki – niespodzianki. Rękodzieło i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i dorosłych.

PROGRAM – STRZEGOMSKIE CENTRUM KULTURY

17:00 – Startujemy!
17:30 – Projekcja wspomnień najpiękniejszych wydarzeń zbiórki
17:40 – Przemowa burmistrza Strzegomia – Zbigniewa Suchyty, autora scenariusza – Tomasza Marczaka oraz Patrycji i Przemka – rodziców Amelki; historia powstania bajeczki
18:00 – Spektakl
19:30 – Spotkanie z aktorami
20:00 – Rozpoczęcie bankietu

Darowizna na spektakl: 75 zł/ os.
Przedstawienie do obejrzenia w SCK z miejscówką. Bilety do nabycia w SCK – płatność gotówką lub on-line poprzez biletyna.pl

Darowizna na spektakl + bankiet: 150 zł/ os.
Przedstawienie, udział w spotkaniu z aktorami oraz w bankiecie z cateringiem. Bilety do nabycia w SCK, płatność tylko gotówką.

UWAGA:
24-godzinny bieg maratończyka prof. Jana Chmury
Start – 4 lutego godz. 16.00, stadion OSiR Strzegom
Transmisja finału – 5 lutego godz. 16.00, strzegomski Rynek

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group