Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 523
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Chuchała/Heller – druga załoga świdnickiego prologu

Wiadomości: 40. Rajd Świdnicki Krause
Sobota, 21 kwietnia 2012, 5:09
Aktualizacja: 5:11
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Załoga Lotos – Subaru Poland Rally Team Wojtek Chuchała i Kamil Heller zanotowała odpowiednio 4. i 2. czas podczas pierwszych dwóch etapów 40. Rajdu Świdnickiego Krause poprowadzonych ulicami naszego miasta. W rezultacie w klasyfikacji generalnej na koniec piątkowych zmagań Chuchała i Heller plasują się na drugiej pozycji.

W grupie N załoga Lotos - Subaru Poland Rally Team wygrała oba krótkie oesy, więc do sobotniego etapu przystąpi jako liderzy „enki”.

Co prawda jutro zacznie się prawdziwa rywalizacja, ale dziś także było dobrze. Chcieliśmy zaprezentować się jak najlepiej, ale także unikać przygód. Odcinek w mieście był bardzo fajny i dopisali kibice, dla których staraliśmy się pojechać efektowniej w kilku miejscach - mówił Wojtek Chuchała.

Miejski odcinek poszedł nieźle, choć staraliśmy się potraktować go jako wstęp do jutrzejszego ścigania. Mimo to wyniki były okej, szczególnie na drugim przejeździe. Zacisnęliśmy pasy, pojechaliśmy swoje i to dało pozytywny efekt. Teraz czekamy już na kolejne oesy – uzupełnił Kamil Heller.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group