Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 593
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ciekawa potyczka w Nowicach – co więcej w klasie A?

Wiadomości: klasa A
Sobota, 17 sierpnia 2013, 18:56
Aktualizacja: 18:58
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W drugiej serii spotkań grupy I klasy A lider Wenus Nowice podejmie trzecie Sudety Dziećmorowice.

2. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Nysa Kłaczyna 18 sierpnia, 17:00
Włókniarz Głuszyca - Tęcza Bolesławice 18 sierpnia, 17:00
Zieloni Mrowiny - Gwarek Wałbrzych 18 sierpnia, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Biały Orzeł Mieroszów 18 sierpnia, 17:00
Granit Roztoka - Czarni Wałbrzych 18 sierpnia, 17:00
Cukrownik Pszenno - Unia Jaroszów 18 sierpnia, 17:00
Grom Witków - KS Walim 18 sierpnia, 17:00
Wenus Nowice - Sudety Dziećmorowice 18 sierpnia, 11:00

Tabela
1. Wenus Nowice-----------1 – 3 – 6-0
2. Gwarek Wałbrzych------1 – 3 – 6-1
3. Sudety Dziećmorowice--1 – 3 – 2-0
--- Granit Roztoka-----------1 – 3 – 2-0
5. Biały Orzeł Mieroszów---1 – 3 – 3-2
6. Czarni Wałbrzych--------1 – 3 – 2-1
--- Cukrownik Pszenno------1 – 3 – 2-1
8. Tęcza Bolesławice--------1 – 3 – 1-0
9. Zieloni Mrowiny-----------1 – 0 – 2-3
10. KS Walim-----------------1 – 0 – 1-2
--- Zdrój Jedlina Zdrój-------1 – 0 – 1-2
12. Nysa Kłaczyna-----------1 – 0 – 0-1
13. Unia Jaroszów-----------1 – 0 – 0-2
--- Grom Witków--------------1 – 0 – 0-2
15. Włókniarz Głuszyca-----1 – 0 – 1-6
16. Górnik Boguszów-G.-----1 – 0 – 0-6

2. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Czarni Sieniawka 18 sierpnia, 17:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Delta Słupice 18 sierpnia, 11:00
Koliber Uciechów - Skałki Stolec 18 sierpnia, 12:00
Tarnovia Tarnów - Zieloni Łagiewniki 18 sierpnia, 17:00
Zgoda Grodziszcze - Płomień Makowice 18 sierpnia, 17:00
Błękitni Owiesno - LKS Gola Świdnicka 18 sierpnia, 17:00
Niemczanka Niemcza - Rawa Boleścin 18 sierpnia, 17:00
Ślęża Ciepłowody - Boxmet Piskorzów 18 sierpnia, 17:00

Tabela
1. Płomień Makowice---------1 – 3 – 3-0
2. Niemczanka Niemcza------1 – 3 – 4-2
3. Polonia Ząbkowice Śl.-----1 – 3 – 3-1
4. Ślęża Ciepłowody----------1 – 3 – 2-1
--- LKS Gola Świdnicka--------1 – 3 – 2-1
--- Delta Słupice---------------1 – 3 – 2-1
7. Rawa Boleścin--------------1 – 1 – 3-3
--- Boxmet Piskorzów---------1 – 1 – 3-3
9. Zieloni Łagiewniki-----------1 – 1 – 1-1
--- Koliber Uciechów-----------1 – 1 – 1-1
11. Czarni Sieniawka----------1 – 0 – 1-2
--- Zgoda Grodziszcze---------1 – 0 – 1-2
--- Błękitni Owiesno------------1 – 0 – 1-2
14. Wieża Rudnica-------------1 – 0 – 2-4
15. Skałki Stolec----------------1 – 0 – 1-3
16. Tarnovia Tarnów-----------1 – 0 – 0-3

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group