Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 955
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Ciekawy koncert

Wtorek, 30 czerwca 2020, 17:21
Aktualizacja: Środa, 1 lipca 2020, 13:22
Autor: red
Świebodzice: Ciekawy koncert
Fot. UM Świebodzice
26 czerwca (piątek) o godz.19.00 w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach odbył się koncert zespołu „Castle Dreams”, rozpoczynający wakacyjny cykl wydarzeń pn. „Kulturalne Piątki w MDK”.

Początkowo wydarzenie miało odbyć się w ogrodzie przy budynku MDK, jednak ze wglądu na pogodę zostało przeniesione do głównej sali.

Zespół wykonuje muzykę instrumentalną, rockową z elementami folku, oprócz własnych kompozycji, sięga również po standardy rockowe, filmowe oraz muzykę celtycką . Takie wykonanie pełne pozytywnej energii, w zaskakujących często aranżacjach, świebodzicka publiczność przyjęła z dużą aprobatą. W trakcie imprezy miłym zaskoczeniem było wręczenie kilku upominkowych voucherów do nowo otwieranej w Świebodzicach kawiarni.
Losowania dokonały wspólnie skrzypaczka zespołu Pani Katarzyna Lipert z Dyrektor MDK Katarzyną Woźniak.

Miejski Kultury zadbał o bezpieczeństwo uczestników koncertu. Wszystkim przed wejściem została zmierzona temperatura, oprócz tego każdy uczestnik wypełnił oświadczenie, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa w kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Krzesła zostały zdezynfekowane i ustawione w bezpiecznej odległości.

W imieniu Miejskiego Domu Kultury zapraszamy na kolejny „Kulturalny Piątek”. Już 3 lipca w godzinach od 10:00 do18:00, odbędzie się wystawa poświęcona Fryderykowi Chopinowi pn. „Portret Muzyka” jeżeli pogoda dopisze wystawa odbędzie się w ogrodzie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group