Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 1341
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Ciupiński we władzach

Czwartek, 20 maja 2021, 8:30
Aktualizacja: 8:31
Autor: red
Żarów: Ciupiński we władzach
Fot. UM Żarów
Przedstawiciele dolnośląskich klubów piłkarskich w niedzielę, 2 maja na stadionie miejskim we Wrocławiu, wybierali władze Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej na lata 2021–2025.

Na nową kadencję prezesem został Andrzej Padewski, a członkiem Zarządu Dolnośląskiego ZPN został m.in. Adam Ciupiński, który będzie odpowiadał za organizację i rozwój piłki nożnej kobiet na Dolnym Śląsku oraz szkolenia dzieci i młodzieży. Jak sam przyznaje, to dla niego szczególna nominacja.

- Spore wyróżnienie i nobilitacja nie tylko dla mnie, ale również dla całego środowiska sportowego z którego się wywodzę i które chcę reprezentować. Myślę tu o klubach sportowych regionu wałbrzyskiego, m.in nasz miejski KS Zjednoczeni Żarów oraz kluby i sekcje piłki nożnej kobiet z całego Dolnego Śląska. Funkcję członka Zarządu Dolnośląskiego ZPN będę łączył z pracą i dotychczasowymi funkcjami, czyli pracą w Wydziale Szkolenia DZPN oraz pracą trenera koordynatora piłki nożnej kobiet Dolnego Śląska. W głównych obszarach działania będzie przede wszystkim popularyzacja i rozwój piłki nożnej dziewcząt na Dolnym Śląsku, usprawnienie systemu rozgrywek, budowa ścieżki rozwoju najzdolniejszych zawodniczek Dolnego Śląska w oparciu o wiodące kluby kobiece oraz Kadry wojewódzkie Dolnośląskiego ZPN oraz pobudzenie do ponownego wzrostu zainteresowania piłką nożną wśród uczniów dolnośląskich szkół podstawowych – mówił Adam Ciupiński.

Gratulacje na ręce Adama Ciupińskiego, ale także innych członków zarządu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, złożył prezes Andrzej Padewski.

- Pan Adam Ciupiński specjalizuje się w piłce nożnej kobiet. Jest trenerem koordynatorem, w pełni zaangażowanym w tę dyscyplinę sportową, dlatego cieszę się, że został obdarzony zaufaniem i będzie zasiadał w zarządzie Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Z pewnością wdroży swoje nowe pomysły, które zaowocują nie jednym sukcesem. Dla Związku Piłki Nożnej Żarów jest bardzo ciekawym miejscem i jedną z lepszych baz sportowych, gdzie rozgrywanych jest wiele ważnych piłkarskich spotkań. Jeszcze raz gratuluję Panu Adamowi i życzę owocnych działań sportowych – gratulował prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Padewski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group