Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Co będzie grane w Cinema3D?

Środa, 21 marca 2012, 8:11
Aktualizacja: 8:19
Autor: red
Świdnica: Co będzie grane w Cinema3D?
Fot. użyczone
Przedstawiamy Państwu repertuar nowego kina świdnickiego na najbliższy tydzień.

PREMIERA TYGODNIA:

IGRZYSKA ŚMIERCI

USA, od 12 lat, science-fiction/thriller/Forum Film/142 min
Ekranizacja trylogii Suzanne Collins, która jest osadzoną w przyszłości opowieścią o 16-latce, stającej się gladiatorem w okrutnym realisty show, gdzie na śmierć i życie walczą obywatele pochodzący z 12 dystryktów, na jakie podzielono USA.
9:15 12:15 15:15 18:15 21:15

POKAZY SPECJALNE:

RZEŹ
Francja/Niemcy/Polska, od 15 lat/komedia/Kino Świat/79 min
Na osiedlowym placu zabaw dochodzi do bójki dwóch jedenastolatków. Podpuchnięte wargi, połamane zęby… Rodzice „ofiary” spotykają się z rodzicami „sprawcy” w ich mieszkaniu, aby w gronie dorosłych dojść do porozumienia. Rozmowa, która początkowo ma kulturalny przebieg, stopniowo zamienia się w ostrą kłótnię, która obnaża uprzedzenia, groteskowe poglądy i ograniczenia wszystkich uczestników spotkania. Nikt z tego grona nie uniknie rzezi.
17:15

SPONSORING

USA, od 8 lat, dramat/polityczny/Kino Świat/100 min
Anna, dziennikarka luksusowego magazynu dla kobiet, przygotowuje artykuł na temat sponsoringu. W trakcie pracy nad materiałem poznaje dwie call girls – Charlotte oraz Alicję. Dziewczyny wprowadzają ją w świat płatnej miłości, ku zaskoczeniu Anny – wyjątkowo pociągający i odkrywający przed nią oblicze jej własnego związku. Seks, pieniądze, mężczyźni i miłość już nigdy nie będą dla niej tym samym...
19:00

HITY DLA NAJMŁODSZYCH:

LORAX 2D I 3D

Film w polskiej wersji językowej

USA,bo, animowany/ familijny/fantasy /UIP/94 min

Adaptacja klasycznej opowieści Dr. Seussa o strażniku lasu i pewnym dwunastolatku, który wyrusza na poszukiwanie prawdziwego drzewa Truffula - jedynej rzeczy, która może pomóc mu w zdobyciu serca dziewczyny marzeń. Aby odnaleźć drzewo, chłopiec musi poznać historię Loraxa, zgryźliwego acz niezwykle czarującego stworzenia. Pewnego dnia w lesie Loraxa pojawia się Once-ler i zaczyna wycinać drzewa. Chciwość i ambicja powodują, że nic nie jest w stanie go powstrzymać w realizacji planów - nawet jeśli miałoby to oznaczać zniszczenie doliny. Wiele lat później, kiedy na świecie nie ma już drzew, mały Ted opuszcza swoje idealnie uprzemysłowione miasto Thneedville, aby odszukać Once-lera i dowiedzieć się, jak zdobyć drzewo. Początkowo niechętny chłopcu Once-ler opowiada mu historię swojego pierwszego spotkania z Loraxem. Ted postanawia sprowadzić do miasta drzewa z Doliny Truffula.
9:15 –3D 11:30 13:30 – 2D

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA

Film w polskiej wersji językowej

USA, od 7 lat, komedia/fantasy/ Monolith/106 min

Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa. Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za mąż i pozbyć się problemów finansowych. Idealnym kandydatem będzie bardzo przystojny i niezwykle majętny książę. Niestety sprawy się nieco skomplikują, kiedy Śnieżka powróci, aby walczyć o swoje racje na czele bandy siedmiu krasnali-rabusiów. Zła królowa popadnie w nie lada tarapaty. Dzielna Śnieżka zamierza jej odebrać nie tylko władzę, ale także kandydata na męża, bo przystojny książę już dawno wpadł jej w oko.  
9:15 11:30 13:45 17:45

POZOSTAŁE HITY:

HANS KLOSS – STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŚMIERĆ W 3D

Polska, od lat 15 , akckja/wojenny/ Kino Świat/120 min
Hans Kloss powraca, aby wyjaśnić jedną z największych tajemnic II wojny światowej. Nowe przygody agenta J-23 rozgrywają się zarówno w czasie wojny, jak i kilkadziesiąt lat po jej zakończeniu...  
9:15 11:30 15:45 18:00 21:15

DEMONY

USA, od 15 lat/horror/thiller/UIP/83 min
Lata temu matka Isabell w trakcie egzorcyzmu zabiła trzy osoby. Teraz jej córka, pragnąc pomóc matce, wyrusza w długą i niebezpieczną podróż w głąb przerażającego świata opętanych.

13:45 15:30 16:00 22:15

HISTERIA

Wlk. Brytania/Francja/Niemcy/Luksemburg, od 15 lat, komedia romantyczna/Hagi/95 min
Dwaj londyńscy lekarze badający przypadki nerwic u kobiet zaczynają eksperymenty z nowym elektrycznym urządzeniem, które ma pomóc w leczeniu choroby.  
20:15

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group