Wtorek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 627
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Co będzie grane w Cinema3D? Do wygrania wejściówki dla Czytelników

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 17 maja 2012, 8:40
Aktualizacja: 12:35
Autor: red
Fot. użyczone
Przedstawiamy Państwu repertuar nowego kina świdnickiego na najbliższy tydzień od od 18.05–24.05.2012roku.W tym tygodniu hit "Dyktator" z Sachą Baron Cohenem

W TYM TYGODNIU WSZYSTKIE FILMY GRAMY PREMIEROWO:

NAD ŻYCIE

POLSKA, od 13 lat, obyczajowy/dramat/ ITI Cinema/90 min
Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą. Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku. O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko, którego pragnie nad życie.  
9:15 13:30 15:30 17:30 21:30
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

AVENGERS 3D

USA, od 10 lat, science-fiction/ akcja/ ITI Cinema/90 min
Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela - Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie, mogą ocalić świat przed zniszczeniem.
9:15 18:45 – wersja dubbing
14:00
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

MROCZNE CIENIE

USA, od 15 lat, horror/thriller/komedia/WARNER BROSS/113 min
W 1752 roku rodzina Collinsonów wraz z synkiem Barnabasem wsiada na pokład statku, który płynie do Ameryki. Mają nadzieję, że tam rozpoczną życie na nowo i fatum, które krąży nad nimi po prostu zniknie. Mija 20 lat. Dorosły już Barnabas (Johnny Depp) ma wszystko, czego mógłby zapragnąć. Jest bogaty i potężny. Jedyną jego wadą jest słabość do kobiet. Wszystko jednak zmienia się, kiedy bohater łamie serce pięknej Angelique Brouchard (Eva Green), która z nienawiści zamienia go w wampira, a potem zabija. Mijają lata. Po niespełna dwóch stuleciach Barnabas znów powraca na ziemię i wtedy dopiero zaczyna na nowo poznawać świat, który wygląda zupełnie inaczej niż za czasów jego młodości.
9:30 12:00 14:30 17:00 19:30 22:00
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

PROJEKT X

USA, od 13 lat, komedia/ Warner Bross/88 min
"Project X" to szalona komedia o przygodach grupki kolegów, którzy postanawiają zorganizować najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Film przedstawia widziane z perspektywy cyfrowych kamer przyjęcie zorganizowane przez nastolatków, które zupełnie wymyka się spod kontroli.
12:00 16:45 21:30
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

SEKSUALNI, NIEBEZPIECZNI

Wlk. Brytania, od 15 lat, komedia/KINO ŚWIAT/97 min
Po egzaminach kończących naukę w liceum, czterech angielskich nastolatków udaje się na Kretę, by oddać się rytualnemu piciu, flirtowaniu i podrywaniu przy dźwiękach największych wakacyjnych hitów ostatnich lat. Towarzyszy im niezłomne przekonanie, że wreszcie zaliczą... najfajniejsze wakacje w życiu. Czy seks to dla nich... misja niemożliwa?
11:15 19:30
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

DYKTATOR

USA, od 15 lat, komedia/UIP/83 min
Film opowiada heroiczną historię dyktatora, który ryzykuje życiem, aby demokracja nigdy nie zagościła w kraju, który z taką miłością gnębi. Scenariusz został zainspirowany bestsellerem „Zabibah and The King” autorstwa Saddama Husseina. Jak mówi Cohen, jest to „niezwykła historia dyktatora, który heroicznie ryzykował własne życie po to, by demokracja nigdy nie zawitała do kraju, który z taką miłością terroryzował”.
9:15 11:15 13:15 15:15 17:15 19:15 21:15
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs w , którym do wygrania są cztery pojedyncze wejściówki na dowolny seans .Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe i wysłać poprawną odpowiedź na adres redakcji z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu.

W jakim filmie oprócz Dyktatora pojawił się grający w nim główną role Sacha Baron Cohen?

Na maile czekamy do piątku, do 8.00. Zwycięzców powiadomimy telefonicznie . Wygrywa co drugi mail z poprawną odpowiedzią.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group