Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 590
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Co nas czeka na boiskach klas A i B?

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 26 kwietnia 2013, 17:22
Aktualizacja: 17:22
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Przed nami kolejne spotkania o punkty w rozgrywkach klasy A i B. Poniżej szczegółowy rozkład jazdy.

21. kolejka klasy A – grupa I
Rawa Boleścin - Biały Orzeł Mieroszów 28 kwietnia, 11:00
Granit Roztoka - Zagłębie Wałbrzych 28 kwietnia, 16:00
Włókniarz Głuszyca - Górnik Boguszów-Gorce 28 kwietnia, 16:00
Zieloni Mrowiny - Czarni Wałbrzych 28 kwietnia, 16:00
Wenus Nowice - Cukrownik/Polonia Pszenno 28 kwietnia, 11:00
Skalnik Czarny Bór - Nysa Kłaczyna 28 kwietnia, 16:00
Gwarek Wałbrzych - Zdrój Jedlina Zdrój 28 kwietnia, 11:00
Sudety Dziećmorowice - Victoria II Świebodzice 28 kwietnia, 16:00

21. kolejka klasy A – grupa II
Delta Słupice - Ślęża Ciepłowody 28 kwietnia, 16:00
Czarni Sieniawka - Orzeł Mąkolno 28 kwietnia, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Wieża Rudnica 28 kwietnia, 11:00
Sparta Ziębice - Lechia II Dzierżoniów 28 kwietnia, 16:00
Skałki Stolec - Koliber Uciechów 28 kwietnia, 16:00
Zieloni Łagiewniki - Zgoda Grodziszcze 28 kwietnia, 16:00
Błękitni Owiesno - Błękitni Niedźwiedź 28 kwietnia, 16:00
Niemczanka Niemcza - Boxmet Piskorzów 28 kwietnia, 16:00

21. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
Spółdzielca Marcinowice - LKS Wiśniowa 28 kwietnia, 12:00
Orzeł Witoszów - WKS Goczałków 28 kwietnia, 14:00
Herbapol Stanowice - Błękitni Słotwina 28 kwietnia, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Unia Jaroszów 28 kwietnia, 11:00
Zryw Łażany - Tęcza Bolesławice 28 kwietnia, 11:00
Błyskawica Kalno - Płomień Dobromierz 28 kwietnia, 11:00
Grom Panków - Wodospad Zastruże 28 kwietnia, 11:00

21. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Sparta Oleszna - LKS II Bystrzyca Górna 27 kwietnia, 18:00
Orzeł Piława Dolna - Kłos Lutomia 28 kwietnia, 12:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Klubokawiarnia Roztocznik 28 kwietnia, 11:00
Gryf Burkatów - Victoria Tuszyn 28 kwietnia, 11:00
Piast Jaźwina - LKS Gilów 28 kwietnia, 14:00
Dąb Mościsko - LKS Gola Świdnicka 28 kwietnia, 14:00
Płomień Makowice - LKS Dobrocin 28 kwietnia, 14:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group