• Środa, 23 października 2019
  • Godz. 18:43
  • Imieniny: Marleny, Seweryna, Teodora, Igi
  • Czytających: 875
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Co nas czeka na boiskach piłkarskich?

Wiadomości: okręgówka, klasa A i B
Piątek, 10 czerwca 2011, 13:17
Aktualizacja: 13:19
Autor: MDvR
Fot. Wiktor Bąkiewicz
III–ligowi zawodnicy Polonii Świdnica zakończyli już w środę rozgrywki, plasując się na siódmym miejscu w tabeli. W miniony weekend rozegrane zostaną przedostatnie serie spotkań w okręgówce, klasie A i B.

29. kolejka okręgówki (12.06)
Nysa Kłodzko – Unia Złoty Stok 12 czerwca, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów – Victoria Świebodzice 11 czerwca, 17:00
Juventur Wałbrzych – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 12 czerwca, 17:00
Stal Świdnica – Kryształ Stronie Śląskie 12 czerwca, 17:00
AKS Strzegom – Włókniarz Kudowa Zdrój 12 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Żarów - Grom Witków 12 czerwca, 17:00
Sparta Ziębice – Pogoń Pieszyce 12 czerwca, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna – Górnik Boguszów-Gorce 12 czerwca, 17:00

1. AKS--------------28 – 68 – 81:34
2. Grom-------------28 – 55 – 68:27
3. Zjednoczeni Ż.--28 – 51 – 46:33
4. Stal---------------28 – 49 – 69:44
5. Victoria-----------28 – 43 – 72:52
6. Unia--------------28 – 42 – 49:39
7. Pogoń------------28 – 40 – 48:42
8. Kryształ----------28 – 38 – 45:59
9. Biały Orzeł------28 – 37 – 41:51
10. Iskra-------------28 – 35 – 39:46
11. Zjednoczeni Ś.-28 – 34 – 36:46
12. Nysa------------28 – 32 – 34:38
13. Górnik-----------28 – 29 – 22:51
15. Włókniarz-------28 – 28 – 35:62
15. Sparta-----------28 – 24 – 29:60
16. Juventur--------28 – 21 – 38:70

29. kolejka klasy A (12.06)
Zagłębie Wałbrzych – Czarni Wałbrzych (11.00)
Skalnik Czarny Bór – Unia Jaroszów (17.00)
Gwarek Wałbrzych – LKS Bystrzyca Górna (17.00)
Zieloni Mrowiny – Wenus Nowice (17.00)
Podgórze Wałbrzych – Koliber Uciechów (17.00)
Karolina Jaworzyna Śląska – Cukrownik/Polonia Pszenno (17.00)
Sudety Dziećmorowice – Wierzbianka Wierzbna (17.00)
Granit Roztoka – Victoria Tuszyn (17.00)

1. LKS Bystrzyca G.---28 – 64 – 84:32
2. Sudety----------------28 – 56 – 74:41
3. Cukrownik------------28 – 54 – 70:30
4. Skalnik ---------------28 – 53 – 78:41
5. Gwarek---------------28 – 52 – 69:38
6. Karolina --------------28 – 51 – 82:47
7. Zagłębie--------------28 – 42 – 44:36
8. Venus-----------------28 – 37 – 61:61
9. Koliber ----------------28 – 36 – 45:56
10. Czarni-----------------28 – 36 – 51:63
11. Wierzbianka---------28 – 34 – 45:65
12. Granit----------------28 – 31 – 43:65
13. Unia------------------28 – 30 – 48:65
14. Victoria---------------28 – 27 – 38:83
15. Zieloni ----------------28 – 17 – 42:90
16. Podgórze ------------28 – 14 – 32:93

21. kolejka grupy II klasy B (12.06)
Nysa Kłaczyna – Błyskawica Kalno
Zryw Gola Świdnicka – Grom Panków
Płomień Dobromierz – Grom Bartoszówek
Zryw Łażany – Herbapol Stanowice
Wodospad Zastruże – Zjednoczeni II Żarów
Huragan Olszany – Granit Rogoźnica

1. Zjednoczeni II -------20 – 52 – 77:19
2. Nysa-------------------20 – 40 – 79:29
3. Granit------------------20 – 39 – 75:43
4. Płomień----------------20 – 34 – 48:34
5. Grom Panków---------20 – 32 – 56:58
6. Zryw -------------------20 – 32 – 42:34
7. Herbapol--------------20 – 31 – 63:48
8. Błyskawica-------------20 – 20 – 34:50
9. Grom Bartoszówek---20 – 19 – 46:57
10. Wodospad------------20 – 16 – 35:98
11. Huragan--------------20 –- 6 – 22:102

21. kolejka grupy III klasy B (12.06)
LKS Bystrzyca Dolna – Kłos Lutomia
Rawa Boleścin – Płomień Makowice
Zieloni Mokrzeszów – Orzeł Witoszów
LKS Piotrowice Świdnickie – Błękitni Komorów
LKS Wiśniowa – Gryf Burkatów
Pauzuje Tęcza Bolesławice

1. LKS Bystrzyca Dolna--18 – 49 – 77:19
2. Rawa--------------------18 – 48 – 89:18
3. LKS Wiśniowa----------19 – 45 – 71:26
4. Płomień------------------17 – 36 – 80:34
5. Tęcza--------------------19 – 34 – 54:48
6. Gryf----------------------18 – 22 – 35:38
7. Zieloni--------------------18 – 16 – 36:75
8. LKS Piotrowice Ś.------18 – 12 – 34:83
9. Orzeł----------------------17 – 12 – 50:88
10. Błękitni------------------18 – 10 – 33:84
11. Kłos---------------------18 –- 9 – 27:73

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 12-06-2011 18:10
Bystrzyca w A-Klasie !!!
~Świdniczanin 13-06-2011 21:16
brawo Bystrzyca szkoda, że prawdziwych derbów nie będzie ale okręgówka i A klasa brawa dla działaczy będzie mozna podjechać na meczyk

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group