Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 576
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Co nasz czeka na piłkarskich boiskach?

Wiadomości: Region
Piątek, 18 kwietnia 2014, 19:32
Aktualizacja: 19:33
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W Wielką Sobotę piłkarze nie będą próżnować rozgrywając kolejne spotkania w walce o ligowe punkty.

22. kolejka IV-ligi
Olimpia Kowary - Orzeł Ząbkowice Śląskie 19 kwietnia, 16:00
KP Brzeg Dolny - Kuźnia Jawor 19 kwietnia, 16:00
MKS Szczawno Zdrój - Miedź II Legnica 0:3 (wo)
BKS Bobrzanie Bolesławiec - LZS Stary Śleszów 19 kwietnia, 16:00
Karkonosze Jelenia Góra - Orkan Szczedrzykowice 19 kwietnia, 16:00
AKS Strzegom - Granica Bogatynia 19 kwietnia, 16:00
Pogoń Oleśnica - Sokół Wielka Lipa 19 kwietnia, 16:00
Orla Wąsosz - Piast Zawidów 19 kwietnia, 16:00

21. kolejka klasy okręgowej
Karolina Jaworzyna Śląska - Kryształ Stronie Śląskie 19 kwietnia, 16:00
Nysa Kłodzko - Sparta Ziębice 19 kwietnia, 16:00
Piast Nowa Ruda - Piławianka Piława Górna 19 kwietnia, 16:00
Skalnik Czarny Bór - Stal Świdnica 19 kwietnia, 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Unia Złoty Stok 19 kwietnia, 16:00
Pogoń Pieszyce - Victoria Świebodzice 19 kwietnia, 16:00
Trojan Lądek Zdrój - LKS Bystrzyca Górna 19 kwietnia, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna - Zjednoczeni Żarów 19 kwietnia, 16:00

21. kolejka klasy A – grupa I
Zieloni Mrowiny - Górnik Boguszów-Gorce 19 kwietnia, 16:00
Włókniarz Głuszyca - Zdrój Jedlina Zdrój 19 kwietnia, 16:00
Nysa Kłaczyna - Granit Roztoka 19 kwietnia, 16:00
Tęcza Bolesławice - Cukrownik Pszenno 19 kwietnia, 16:00
Gwarek Wałbrzych - Grom Witków 19 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów - Wenus Nowice 19 kwietnia, 16:00
Czarni Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice 19 kwietnia, 16:00
Unia Jaroszów - KS Walim 19 kwietnia, 16:00

21. kolejka klasy A – grupa II
Koliber Uciechów - Wieża Rudnica 19 kwietnia, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Tarnovia Tarnów 19 kwietnia, 16:00
Czarni Sieniawka - Zgoda Grodziszcze 19 kwietnia, 16:00
Delta Słupice - Błękitni Owiesno 19 kwietnia, 16:00
Skałki Stolec - Boxmet Piskorzów 19 kwietnia, 14:00
Zieloni Łagiewniki - Niemczanka Niemcza 19 kwietnia, 16:00
Płomień Makowice - Rawa Boleścin 19 kwietnia, 16:00
LKS Gola Świdnicka - Ślęża Ciepłowody 19 kwietnia, 16:00

21. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
LKS Marcinowice - Grom Panków 1:2
LKS Piotrowice Świdnickie - Zieloni Mokrzeszów przełożony
LKS Wiśniowa - Płomień Dobromierz 3:0
Błyskawica Kalno - Zjednoczeni Gościsław 21 kwietnia, 11:00
Orzeł Witoszów - Wodospad Zastruże przełożony
Wierzbianka Wierzbna - Kłos Lutomia 21 kwietnia, 12:00
Błękitni Słotwina - Zryw Łażany 19 kwietnia, 16:00
Sokół Kostrza - Herbapol Stanowice 19 kwietnia, 15:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group