Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1145
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Coś dla miłośników motosportów

Czwartek, 13 sierpnia 2020, 10:31
Autor: red
Świebodzice: Coś dla miłośników motosportów
Fot. UM Świebodzice
W niedzielę (16 sierpnia) na Gminnym Lądowisku w Świebodzicach odbędzie się spotkanie z polskimi motocyklistami, kierowcami rajdowymi: Jackiem Czachorem oraz braćmi Pawłem i Arturem Stasiaczkiem.

Goście przybędą na wspólne zaproszenie prezesa Towarzystwa Lotniczego Dariusza Błaszczyka i członka TLS Fabrizio Bosetti, rajdowca i przedsiębiorcy. Organizację spotkania wsparł Urząd Miejski w Świebodzicach.

Otwarte spotkanie dla mieszkańców, w szczególności miłośników motocykli i rajdów, odbędzie się w godz. od 11:00 do 13:00 na Gminnym Lądowisku. Goście będą opowiadać o swoich sukcesach, pasji i miłości do motosportu oraz imprezach w których brali udział m.in. Dakar, Africa Eco Race, Cross Country. Sportowcy zaprezentują również swoje maszyny, na których rywalizują, pokonując nieraz kilkaset kilometrów w ekstremalnych warunkach, podczas każdego odcinka rajdu. Panowie już zapowiedzieli że chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z tą dyscypliną sportu oraz dlaczego tak ważne w życiu jest posiadanie pasji.

Gminne Lądowisko stale się rozwija i oprócz znanych i cenionych imprez sportowo-rekreacyjnych, odbywa się tam wiele nowych wydarzeń. Ponadto trwają prace związane z przekształceniem lądowiska w lotnisko sportowo-dyspozycyjne, które będzie jedynym takim obiektem w regionie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group