Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 795
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Coś dla miłośników rowerów

Wtorek, 4 października 2022, 17:20
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Coś dla miłośników rowerów
Fot. UM Jaworzyna Śląska
To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników rowerów, zarówno małych i dużych. W sobotę, 8 października na wspólną przejażdżkę gminnymi drogami zapraszają mistrzowie olimpijscy w kolarstwie – Tadeusz Mytnik i Mieczysław Nowicki. Po wycieczce na uczestników w Koziarni w Nowicach czekać będzie ciepły posiłek i pieczone ziemniaki. Nie może Was zabraknąć!

To już druga edycja akcji „Rowerem po zdrowie”, realizowanej przez Fundację Zatrzymać Czas w ramach środków z Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz stowarzyszenie „Nowice – nasza wieś” i Miejski Klub Sportowy „Karolina”.

Wywodzący się z Nowic mistrz olimpijski w kolarstwie Tadeusz Mytnik wspólnie z mistrzem olimpijskim – Mieczysławem Nowickim po raz kolejny zaproszą mieszkańców naszej gminy do wspólnej przejażdżki rowerowej. Wiek i umiejętności kolarskie nie mają znaczenia. Wystarczy sprawny rower, kask i dobry humor.

Do uczestnictwa organizatorzy zapraszają całe rodziny. Trasa zostanie dopasowana do wieku i możliwości uczestników. Wiedzie przez Nowice, Jaworzynę Śląską, Czechy, Pastuchów, Piotrowice Świdnickie i Nowice. Start o godz. 13.30 z Koziarni w Nowicach. Do przejażdżki będzie można jeszcze dołączyć o godz. 13.45 na ścieżce rowerowej prowadzącej z Nowic do Jaworzyny Śląskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group