Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1378
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Coś dla wystawców

Piątek, 2 lutego 2024, 11:43
Autor: red
Marcinowice: Coś dla wystawców
Fot. organizatorzy
Gmina Marcinowice zaprasza Wystawców z powiatu świdnickiego i całego Dolnego Śląska do zaprezentowania swoich usług oraz produktów podczas Dnia Kobiet, który odbędzie się 2 marca 2024 r.

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w regionie, podczas którego w hali na powierzchni ponad 1,5 tys. m2 zaprezentują się przedsiębiorcy, instytucje oraz osoby prywatne związane z szeroko pojętą branżą skierowaną do kobiet w różnym wieku i z różnymi zainteresowaniami.

Do udziału zapraszamy więc osoby i firmy w szczególności związane ze zdrowiem i urodą, modą, odżywianiem, sportem, edukacją, sztuką, rękodziełem, muzyką, jak również te, które chciałyby zaprezentować możliwość spędzania wolnego czasu, rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Jednym z elementów wydarzenia będzie akcja charytatywna w formie licytacji, w trakcie której będziemy zbierali środki na wsparcie świdnickiej Fundacji eRAKobiet zajmującej się edukacją i profilaktyką nowotworową wśród kobiet. Fundacja w przeddzień wydarzenia obchodzi swoje drugie urodziny.

Udział w wydarzeniu jest dla wystawców bezpłatny. Zgłoszeń można dokonywać przez formularz dostępny pod poniższym linkiem. Organizator zastrzega sobie przyjęcie wybranych zgłoszeń w zależności od dopasowania do charakteru wydarzenia oraz przesłanych wcześniej formularzy.

Udział w Dniu Kobiet będzie otwarty oraz bezpłatny dla uczestników z całego powiatu świdnickiego. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 2 marca w godzinach 14:00-18:00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group