Poniedziałek, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 444
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Cuda i dziwy na Rynku

Wiadomości: Świdnica
Niedziela, 3 października 2010, 13:18
Aktualizacja: 14:24
Autor: KO
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca – i dziś Rynek był opanowany przez miłośników staroci i osobliwości.

Choć zrobiło się chłodniej, pogoda nie przeszkadzała ani wystawcom, ani kupującym. Co dziś można było znaleźć nietypowego? Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 3-10-2010 15:14
CAŁY RYNEK ZAWALONY KLAMOTAMI
~ 3-10-2010 21:12
Cudów nie było, dziwy też nie widziałam ani jednej, za to sporo staroci, wiele całkiem ciekawych przedmiotów, których nie uświadczysz na co dzień. Tak czy inaczej tytuł nie trafiony, to nie cyrk czy też....... :/
~ 3-10-2010 21:29
czy też nie masz do czego się doczepić, to czepiasz się czegokolwiek? ja pier... jacy ludzie są poj.... idź, niech cie mąż zaspokoi, to może przestaniesz szukać dziury w całym (pod warunkiem że on ją pod zwałami tłuszczu znajdzie)
~wyborca 4-10-2010 7:40
W Świdnicy jarmark staroci a u nas w jeleniej górze miał być też raz w miesiącu? W jeleniej też spacerek wśród staroci a być może wróci handel produktów rolnych i polskiego chleba? To by było dobre. Jak za czasów PRL-u rolnicy sprzedawaliby swoje produkty na targowiskach bez pośredników. Wybieram się w sobotę kupuję świeże jaja, chlebek, warzywka rąbankę nawet precelki na sznureczku i już czuję się znacznie lepiej w niedzielę. Ile korzyści z takiego targowiska. Pomoc biednym zacharowanym rolnikom zubożałym już drugi rok po suszy i ulewnych deszczach, kulturalne żywe spotkania nie tylko towarzyskie, wymiana wzajemnych myśli i poglądów. Babcia i dziadziuś spotkają swoich kolesi z lat młodości i już będą wiedzieli jak nie korzystać z e służby zdrowia, FWP- czyli funduszu wczasów pracowniczych a przejętych przez kościół pod nazwą Fikcyjne Wycieczki Polaków lub rehabilitacja u zakonnic z dofinansowaniem z Narodowego Funduszu Zdrowia. Znajomi powiedzą jak niefortunnie stracili swoje mieszkania zaciągając długi nie mylić z Długami rządowymi które to my mamy spłacać. Wyliczać można jeszcze długą listę korzyści z pobytu na POLSKIM PLACU TARGOWYM w Świdnicy.( jest to moje hasło wyborcze dla polityków)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group