Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 598
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Cukrownik podejmie lidera

Wiadomości: klasa A
Sobota, 29 marca 2014, 6:11
Aktualizacja: 6:13
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Pierwsza drużyna grupy I klasy A Czarni Wałbrzych stanie naprzeciw ekipie Cukrownika Pszenno.

18. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Sudety Dziećmorowice 30 marca, 15:00
Wenus Nowice - KS Walim 30 marca, 11:00
Grom Witków - Unia Jaroszów 30 marca, 15:00
Cukrownik Pszenno - Czarni Wałbrzych 30 marca, 15:00
Granit Roztoka - Biały Orzeł Mieroszów 30 marca, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Gwarek Wałbrzych 30 marca, 15:00
Zieloni Mrowiny - Tęcza Bolesławice 30 marca, 15:00
Włókniarz Głuszyca - Nysa Kłaczyna 30 marca, 15:00

Tabela
1. Czarni Wałbrzych-----17 - 36 - 49-29
2. Zdrój Jedlina Zdrój----17 - 36 - 45-24
3. Sud. Dziećmorowice--17 - 35 - 38-24
4. Granit Roztoka--------17 - 33 - 29-16
5. Grom Witków----------17 - 29 - 44-25
6. Cukrownik Pszenno---17 - 28 - 32-24
7. Unia Jaroszów---------17 - 26 - 36-25
8. Wenus Nowice--------17 - 25 - 44-29
9. Orzeł Mieroszów------17 - 25 - 41-34
10. Gwarek Wałbrzych--17 - 21 - 27-33
11. KS Walim--------------17 - 21 - 30-50
12. Włókniarz Głuszyca--17 - 19 - 25-36
13. Zieloni Mrowiny-------17 - 15 - 30-51
14. Tęcza Bolesławice----17 - 13 - 26-58
15. Górnik Boguszów-----17 -13 - 20-48
16. Nysa Kłaczyna--------17 - 12 - 21-31

18. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Rawa Boleścin 30 marca, 15:00
Niemczanka Niemcza - Ślęża Ciepłowody 30 marca, 15:00
Boxmet Piskorzów - LKS Gola Świdnicka 30 marca, 15:00
Błękitni Owiesno - Płomień Makowice 30 marca, 15:00
Zgoda Grodziszcze - Zieloni Łagiewniki 30 marca, 15:00
Tarnovia Tarnów - Skałki Stolec 30 marca, 15:00
Koliber Uciechów - Delta Słupice 30 marca, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Czarni Sieniawka 30 marca, 11:00

Tabela
1. Niemczanka Niemcza--17 - 42 - 55-25
2. LKS Gola Świdnicka----17 - 37 - 47-19
3. Polonia Ząbkowice Ś.--16 - 35 - 50-27
4. Płomień Makowice-----17 - 34 - 53-33
5. Skałki Stolec------------16 - 30 - 51-18
6. Koliber Uciechów-------17 - 28 - 36-24
7. Tarnovia Tarnów--------17 - 27 - 40-49
8. Zieloni Łagiewniki-------17 - 27 - 38-37
9. Rawa Boleścin----------17 - 23 - 48-49
10. Delta Słupice----------17 - 22 - 36-40
11. Czarni Sieniawka------17 - 20 - 30-37
12. Zgoda Grodziszcze----17 - 17 - 32-45
13. Boxmet Piskorzów-----17 - 15 - 24-45
14. Ślęża Ciepłowody------17 - 10 - 19-47
15. Wieża Rudnica---------17 - 9 - 33-62
16. Błękitni Owiesno-------17 - 7 - 23-58

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group