• Sobota, 16 listopada 2019
  • Godz. 0:46
  • Imieniny: Edmunda, Gertrudy, Marii
  • Czytających: 3047
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Cukrownik zagra o siódmą wygraną z rzędu

Wiadomości: klasa A
Czwartek, 25 października 2012, 20:22
Aktualizacja: 20:23
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Trwa dobra seria Cukrownika Pszenno. W 12. kolejce grupy I klasy A „Cukrownicy” powalczą o siódmy komplet punktów z rzędu mierząc się na własnym terenie z Górnikiem Boguszów–Gorce

12. kolejka klasy A grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Czarni Wałbrzych 28 października, 14:00
Cukrownik Pszenno - Górnik Boguszów-Gorce 28 października, 14:00
Nysa Kłaczyna - Zagłębie Wałbrzych 28 października, 14:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Rawa Boleścin 28 października, 14:00
Victoria II Świebodzice - Granit Roztoka 28 października, 11:00
Sudety Dziećmorowice - Włókniarz Głuszyca 28 października, 14:00
Gwarek Wałbrzych - Zieloni Mrowiny 28 października, 11:00
Skalnik Czarny Bór - Wenus Nowice 28 października, 14:00

Tabela grupy I klasy A
1. Cukrownik---------11 – 28 – 37:14

2. Skalnik-------------11 – 25 – 19:9
3. Gwarek-------------11 – 21 – 27:14
4. Czarni--------------11 – 20 – 25:26
5. Granit--------------11 – 20 – 27:20
6. Włókniarz---------11 – 19 – 30:16
7. Sudety-------------11 – 19 – 27:18
8. Rawa---------------11 – 16 – 29:31
9. Górnik-------------11 – 16 – 18:14
10. Biały Orzeł-------11 – 14 – 15:20
11. Zdrój--------------11 – 13 – 17:16
12. Zieloni-------------11 – 12 – 21:26
13. Nysa---------------11 – 11 – 17:31
14. Victoria II---------11 – 7 – 12:32
15. Wenus------------11 – 6 – 16:32
16. Zagłębie----------11 – 2 – 8:25

12. kolejka klasy A grupa II
Ślęża Ciepłowody - Lechia II Dzierżoniów 28 października, 14:00
Koliber Uciechów - Wieża Rudnica 28 października, 12:00
Zgoda Grodziszcze - Orzeł Mąkolno 28 października, 14:00
Błękitni Niedźwiedź - Delta Słupice 28 października, 14:00
Boxmet Piskorzów - Czarni Sieniawka 28 października, 14:00
Niemczanka Niemcza - Polonia Ząbkowice Śląskie 28 października, 14:00
Błękitni Owiesno - Sparta Ziębice 28 października, 14:00
Zieloni Łagiewniki - Skałki Stolec 28 października, 14:00

Tabela grupy II klasy A
1. Skałki------------11 – 33 – 48:3

2. Sparta------------11 – 27 – 49:12
3. Polonia-----------11 – 24 – 35:12
4. Lechia II---------11 – 21 – 48:27
5. Zieloni------------11 – 18 – 28:24
6. Niemczanka-----11 – 17 – 30:16
7. Zgoda------------11 – 15 – 24:19
8. Koliber-----------11 – 14 – 22:20
9. Błękitni O--------11 – 13 – 16:26
10. Orzeł------------11 – 13 – 18:42
11. Ślęża-------------11 – 12 – 15:26
12. Czarni-----------11 – 12 – 12:25
13. Delta------------11 – 11 – 23:35
14. Boxmet----------11 – 11 – 10:30
15. Wieża------------11 – 7 – 12:42
16. Błękitni N-------11 – 3 – 14:45

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 25-10-2012 21:41
CUKROWNIK !!!!!!!! Niedziela godzina 14 stadion w pszennie !!!!!
~Cukrownik 25-10-2012 21:56
Zapraszam wszystkich niedziele godzina 14 Stadion w pszennie !!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group