Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 540
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Czas na emeryturę

Niedziela, 20 czerwca 2021, 11:40
Aktualizacja: Poniedziałek, 21 czerwca 2021, 10:41
Autor: red
Świdnica: Czas na emeryturę
Fot. UM Świdnica
Prezes TBS Świdnica odchodzi na emeryturę.

Po 18 latach zarządzania Towarzystwem Budownictwa Społecznego w Świdnicy na zasłużoną emeryturę odchodzi dotychczasowy prezes, Mirosław Gałek. Oficjalne pożegnanie byłego prezesa, miało miejsce w piątek, 18 czerwca podczas sesji Rady Miejskiej Świdnicy. Swoje obowiązki pełnić będzie do 30 czerwca.

Prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska oraz radni Rady Miejskiej złożyli serdeczne podziękowania za dotychczasową pracę Mirosławowi Gałkowi, który w wieku 67 lat przeszedł na zasłużoną emeryturę. W czasie kiedy kierował miejską spółką zrealizował wiele projektów budowlanych, zwiększając w znacznym stopniu liczbę dostępnych dla świdniczan mieszkań w systemie TBS. To m.in. budynki mieszkalne przy ul. Głowackiego, Spółdzielczej, Kilińskiego czy Kopernika. W sumie to ponad 300 mieszkań i 190 miejsc postojowych w garażach podziemnych. Działalność prezesa Mirosława Gałka nie ograniczała się wyłącznie do budowy budynków wielorodzinnych. To także zarządzanie nieruchomościami będącymi pod zarządem TBS.

- Dziękuję serdecznie całej załodze TBS z która przez lata współpracy udało się zrealizować wiele ważnych dla mieszkańców Świdnicy projektów. Zostawiam spółkę w dobrej kondycji oraz w poczuciu dobrze spełnionej misji - mówił Mirosław Gałek, odchodzący prezes TBS.

Obecnie w 322 mieszkaniach ŚTBS na terenie Świdnicy mieszka ok. 700 osób. Z kolejnych 41 mieszkań korzystają lokatorzy MZN.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group