Wtorek, 30 maja
Imieniny: Jana, Karola
Czytających: 1188
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Czas na matury

Sobota, 30 kwietnia 2022, 15:39
Aktualizacja: 16:39
Autor: red
Świebodzice: Czas na matury
Fot. UM Świebodzice
W Liceum Ogólnokształcącym w Świebodzicach odbyła się wyjątkowa uroczystość, pożegnanie trzecich klas, które już w maju przystąpią do matur.

Zgromadzona na auli młodzież, to uczniowie, absolwenci ostatniego rocznika Gimnazjum.

W tych wzruszających chwilach uczestniczyła Dyrektor LO Dorota Ciołek, Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga, Przedstawiciel Społecznej Akademii Nauk Jarosław Sandurski.

Jak na tak ważną uroczystość przystało nastąpiło wprowadzenie sztandaru szkoły, a także odśpiewanie hymnu państwowego. W swym wystąpieniu Dyrektor LO Pani Dorota Ciołek, w bardzo przyjaznych słowach zwróciła się do absolwentów, dziękując im za wspaniale spędzone razem trzy lata, za wszystkie radości, ale także smutki. Życzyła młodzieży samych sukcesów na dalszej, bardzo ważnej drodze życia, wejścia w dorosłość. Zaznaczając, że istotna jest przy tym pokora i szacunek do wszystkiego co wokół nas się dzieje. Pani Dyrektor wyraziła także wdzięczność do rodziców za bezustanne wspierane dzieci oraz wszystkich działań podejmowanych przez szkołę. Podziękowała także za zaangażowanie nauczycielom.

Z optymizmem, radością i uśmiechem zwrócił się także z serdecznymi życzeniami Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który pogratulował młodzieży trzech lat spędzonych w szkole, bardzo dobrych wyników, docenił także pracę Pani Dyrektor, podziękował za zaangażowanie całej kadry pedagogicznej w szkole.

Burmistrz wręczył najlepszej uczennicy trzeciej klasy Liceum Agnieszce Głód okolicznościowe gratulacje oraz zestaw: pióro i długopis wraz ze słodkim upominkiem za wybitne osiągnięcia w nauce, za najwyższą średnią ocen, 5,53 oraz za wzorowe zachowanie.

Z kolei przedstawiciel Społecznej Akademii Nauk wręczył upominki dla trzech uczennic za zaangażowanie na rzecz szkoły. Absolwenci w podziękowaniu dla Pani Dyrektor, Burmistrza Miasta, przedstawiciela SAN oraz grona pedagogicznego wręczyli piękne czerwone róże oraz bukiety wiosennych kwiatów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group