Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 921
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Milikowice: Czas zagłosować

Piątek, 26 sierpnia 2022, 13:06
Autor: red
Milikowice: Czas zagłosować
Fot. FB/ Agata Sudomierska
98–letniej Janiny Szelewskiej z Milikowic nie trzeba nikomu przedstawiać. Już na początku pandemii szyła maseczki dla pracowników służby zdrowia. Została za to doceniona przez widzów programu „Dzień Dobry TVN” i otrzymała „pozytywkę”. W tym roku znalazła się w gronie nominowanych do „superpozytywki” za ostatnie 5 lat. Aby wygrać, potrzebne są nasze głosy!

Janina Szelewska ma wielkie serce i nieustannie dzieli się nim z potrzebującymi. Po wybuchu pandemii zakasała rękawy i zaczęła szyć maseczki dla medyków. Rok później zdecydowała się włączyć w 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przekazała na licytację kopertę na chusteczki, która została wylicytowana za ponad 500zł oraz fartuszek i kapcie, które zostały wylicytowane aż za 3000zł. W 2022 roku na licytacje WOŚP przekazała dwustronnie haftowaną poduszkę w kształcie serca.

Za swoją postawę w kwietniu 2020 r. została doceniona przez widzów DDTVN i otrzymała „pozytywkę” - nagrodę przyznawaną od 2017 roku. W tym roku spośród wszystkich osób, które w ciągu pięciu ostatnich lat otrzymały tę nagrodę, zostało wyłonione 5 osób do nagrody „superpozytywki”. - W tym zacnym gronie znalazła się również nasza babcia, Janina Szelewska. Dla nas już wygrała, ale jeśli ktoś zechce oddać na nią swój głos, to będzie nam bardzo miło. Wyniki w sobotę rano prosto ze studia „Dzień Dobry TVN” – informuje Agata Sudomierska, prawnuczka pani Janiny.

Głosować można za pośrednictwem strony:

https://dziendobry.tvn.pl/nasze-akcje/pozytywki/wy...

foto: FB/ Agata Sudomierska

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group