Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 1000
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Czerwone Gitary dla Żarowa

Wtorek, 29 kwietnia 2014, 12:30
Aktualizacja: 12:30
Autor: red.
Żarów: Czerwone Gitary dla Żarowa
Fot. UM Żarów
Specjalnie dla mieszkańców Żarowa w tym roku zagra zespół Czerwone Gitary. Dwudniowe świętowanie rozpocznie się w piątek, 30 maja. "Anna Mara", "Dozwolone od lat 18", "Tak bardzo się starałem" czy "Takie ładne oczy" to tylko nieliczne z hitów tego zespołu, przy których Żarowianie będą mieli okazję pobawić się już podczas tegorocznego święta miasta.

- Tegoroczną gwiazdą Dni Żarowa będzie zespół Czerwone Gitary, ale na tym nie koniec atrakcji przygotowanych dla naszych mieszkańców. Dwudniowe święto miasta, jak co roku rozpocznie się blokiem dla najmłodszych mieszkańców z okazji Dnia Dziecka. Dla tych starszych przygotowaliśmy wiele wieczornych atrakcji. I najprawdopodobniej na scenie zagrają zespoły rockowe z naszych miast partnerskich. Wystąpi również kilka zespołów grających muzykę taneczną. Oprócz koncertów, na naszej scenie zaprezentują się także nasi mieszkańcy, czyli przedszkola, szkoły i zespoły działające przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu. Ponadto, zaplanowano mnóstwo konkursów i zabaw. W tym okresie odbędzie się także kilka dużych imprez sportowych - zdradza Artur Adamek, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Tradycyjnie już Dni Żarowa rozpocznie uroczysta sesja Rady Miejskiej w Żarowie w piątek, 30 maja. Podczas posiedzenia wręczone zostaną odznaczenia "Złotego Dębu", najwyższego odznaczenia, przyznawanego zasłużonym mieszkańcom. Młodzieżowa Rada Miejska przyzna natomiast tegoroczne "Maciusie".

Szczegóły już wkrótce w Gazecie Żarowskiej i na stronie internetowej www.um.zarow.pl

(UM Żarów)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group