Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Czwartkowe popołudnie dla małych mieszkańców Świdnicy

Poniedziałek, 30 czerwca 2014, 20:17
Aktualizacja: 20:18
Autor: red.
Już 3 lipca centrum opieki dla dzieci Promyk przeprowadzi wspaniałe animacje dla najmłodszych, które pozwolą umilić wakacyjne błogie lenistwo. Wszystkie chętne dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnych zabawach i warsztatach.

Promyczek to świdnicka placówka edukacyjna dla najmłodszych. Jej przedstawiciele będą czekać na wszystkich małych mieszkańców Świdnicy w najbliższy czwartek 3 lipca w godzinach 15:00 – 19:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Strzegomskiej 2 ze specjalnie przygotowanymi animacjami, warsztatami plastycznymi i wieloma niezapomnianymi atrakcjami.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Świdnicy, objętego patronatami Prezydenta Miasta Świdnica – Wojciecha Murdzka oraz Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego. W Pasażu Tesco przy ulicy Strzegomskiej 2 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akacji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Beatą Lubecką, pod adresem beata@szafaevent.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group