Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 891
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Czy na wsi, czy w mieście – w wakacje nie ma czasu na nudę

Środa, 25 lipca 2018, 15:54
Autor: red
Gmina Żarów: Czy na wsi, czy w mieście – w wakacje nie ma czasu na nudę
Fot. UM Żarów
Nie wszyscy mogą je spędzić na letnich obozach czy koloniach. Dla dzieci i młodzieży, które na czas letnich wakacji pozostały w Żarowie gminne placówki, przygotowały mnóstwo atrakcji. Pomysłów na spędzenie wolnego czasu jest wiele.

Wśród nich są oferty zajęć w Gminnym Centrum Kultury i Sportu, Żarowskiego Stowarzyszenia "Edukacja", biblioteki oraz wakacyjne spotkania na terenach wiejskich.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia na terenach wiejskich. Jak co roku Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie zorganizowali wakacyjne zajęcia i warsztaty dla dzieci zamieszkujących wsie w gminie Żarów. Były zajęcia sportowe, taneczne i plastyczne.
- Trzy dni wypełnione śmiechem i radosną zabawą. Tak właśnie będziemy wspominać tegoroczne wakacyjne warsztaty dla dzieci na świetlicy w Mielęcinie. Do świetlicy w Mielęcinie przybyli licznie mali mieszkańcy Wierzbna, Kalna oraz Mielęcina. W programie znalazły się warsztaty taneczne, plastyczne, projektowanie strojów, zajęcia sportowe czy szalona baloniada. Dzieci wykazały się ogromnym talentem, sprytem i pomysłowością. Bardzo dziękujemy, że byliście z nami - mówi Anna Suchodolska zastępca dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Wakacje już na półmetku. Na wszystkie dzieci oraz młodzież czekają wakacyjne zajęcia zorganizowane przez żarowskie placówki. Jest w czym wybierać, dlatego nie warto siedzieć w domu i się nudzić.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group