Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 571
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Czy te oczy...” – Zbigniew Wodecki dla świdnickich kobiet

Wiadomości: Świdnica
Środa, 23 lutego 2011, 7:26
Aktualizacja: 12:45
Autor: KO
Zbigniew Wodecki
Fot. Oficjalna strona artysty
Świdnickie koło Ligi Kobiet Polski szykuje nie lada gratkę dla pań z okazji Dnia Kobiet. W piątek, 4 marca, na deskach teatru zaprezentuje się Zbigniew Wodecki. Ale V Świdnickie Spotkania ze Zdrowiem to nie tylko występ artysty, również wykład specjalisty, bezpłatne badania, pokazy i wystawa witraży Edmunda Frączaka.

Impreza rozpocznie się o godz. 17.00 (piątek, 4 marca, teatr w Świdnicy) od wykładu panelowego z udziałem doktora medycyny Jerzego Ostapińskiego. W teatrze prowadzone będą bezpłatne badania poziomu cukru, cholesterolu, EKG, ciśnienia tętniczego krwi, a także komputerowe badanie wzroku (dr med. Krzysztof Babula), badanie ciśnienia w gałce ocznej (dr med. Magdalena Jakimiec) oraz konsultacje lekarskie na temat chorób oczu. To będzie coś dla zdrowia, będzie też coś dla urody – pokazy makijażu oczu, masażu punktowego i fryzjerstwa. A żeby te oczy nacieszyć – wystawa prac witraży Edmunda Frączaka.

I wreszcie występ artystyczny – zaśpiewa Zbigniew Wodecki, znany i lubiany piosenkarz i muzyk instrumentalista, który zawrócił w głowie niejednej z pań...

W trakcie imprezy odbędzie się też losowanie wyjazdu do Parlamentu Europejskiego ufundowanego przez Lidię Geringer de Oedenberg, europosłankę.

Na V Świdnickie Spotkania ze Zdrowiem wstęp wolny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 23-02-2011 10:55
nO KU**A nawet niema co pokomentować
~ula 23-02-2011 19:30
ile bierze Wodecki i kto płaci - pewnie z naszych podatków starostwo lub miasto ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group