Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 540
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Darmowe hot–spoty na terenie Rynku i OSiR–u w Strzegomiu

Czwartek, 31 sierpnia 2017, 11:21
Autor: red
Strzegom: Darmowe hot–spoty na terenie Rynku i OSiR–u w Strzegomiu
Fot. UM Strzegom
Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Strzegomia, zwłaszcza tych młodszych korzystających z urządzeń mobilnych, oraz gości, którzy będą odwiedzać nasze miasto.

Od 1 września br. można korzystać z darmowego Internetu w bezpośrednim sąsiedztwie fontanny w Rynku oraz na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu!

Przypomnijmy, że pomysłodawcami darmowych hot-spotów byli radni z Młodzieżowej Rady Miejskiej w Strzegomiu, którzy złożyli projekt w tej sprawie do Budżetu Obywatelskiego.

Do skorzystania z usługi wymagane jest posiadanie urządzenia wyposażonego w interfejs bezprzewodowy WiFi pracujący w standardzie IEEE 802.11b/g (pasmo 2,4 GHz). Maksymalny transfer łącza: do 512kbps w kierunku do użytkownika (download), do 512kbps od użytkownika (upload). Maksymalny czas jednej sesji wynosi 15 minut (sesja automatycznie rozłączana po upływie 15 minut). Po zakończeniu sesji potrzebne będzie ponowne zalogowanie. Korzystanie z usługi możliwe jest po akceptacji regulaminu (poniżej regulamin). Ze względów bezpieczeństwa nie będzie dostępności do wszystkich usług sieciowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group