Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 970
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Dbajmy o estetykę!

Sobota, 2 kwietnia 2016, 12:16
Autor: opr.red.
Strzegom: Dbajmy o estetykę!
Fot. www.strzegom.pl
Burmistrz Strzegomia tradycyjnie, jak co roku, organizuje konkurs pn. "Estetyka zagrody wiejskiej i ogródków przydomowych położonych na terenach wiejskich gminy Strzegom".

Konkurs prowadzony jest w dwóch kategoriach: zagroda wiejska oraz ogródek przydomowy. Jego uczestnikami mogą być właściciele zagród wiejskich lub ogródków przydomowych położonych na terenach wiejskich gminy Strzegom.

Komisja konkursowa, powołana przez burmistrza Strzegomia, przeprowadzi lustrację zgłoszonych przedsięwzięć. Pod uwagę zostanie wzięte m.in. zagospodarowanie terenu wokół budynku, innowacyjność zagrody, czy stan obejścia.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w terminie do 30 kwietnia 2016 r., wypełnionej karty zgłoszenia, w Wydziale Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, pokój nr 15, 58-150 Strzegom, Rynek 38. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 października 2016 r., a uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród dla uczestników do 15 listopada 2016 r.

Karty zgłoszenia do konkursu można otrzymać w Wydziale Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, Wydziale Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miejskiego w Strzegomiu oraz u sołtysów wsi gminy Strzegom. Można je także pobrać ze strony www.strzegom.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group