Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 885
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Strzegom: Dbajmy o estetykę wsi

Sobota, 6 kwietnia 2013, 9:13
Autor: red.
Gmina Strzegom: Dbajmy o estetykę wsi
Fot. użyczone
Burmistrz Strzegomia tradycyjnie, jak co roku, organizuje konkurs pn. "Estetyka zagrody wiejskiej i ogródków przydomowych położonych na terenach wiejskich Gminy Strzegom".

Konkurs prowadzony jest w dwóch kategoriach: zagroda wiejska oraz ogródek przydomowy. Jego uczestnikami mogą być właściciele zagród wiejskich lub ogródków przydomowych położonych na terenach wiejskich gminy Strzegom.

Komisja konkursowa powołana przez burmistrza Strzegomia przeprowadzi dwukrotną lustrację zgłoszonych przedsięwzięć: I wiosenna - do 30 czerwca danego roku, II jesienna - do 30 września danego roku.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w terminie od 15 kwietnia do 15 maja 2013 r., wypełnionej karty zgłoszenia, w Wydziale Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, pokój nr 15, 58-150 Strzegom, Rynek 38.

Termin składania kart zgłoszeń upływa z dniem 15 maja 2013 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 31 października br., a uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród - do dnia 15 listopada w miejscu wskazanym przez organizatora konkursu.

Informujemy, że karty zgłoszenia do konkursu można otrzymać w Wydziale Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, Wydziale Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miejskiego w Strzegomiu oraz u sołtysów wsi gminy Strzegom. Można je także pobrać ze strony www.strzegom.pl.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group