Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1253

Turcja: Debiut Arkadiusza Piecha w kadrze, Polska wygrywa z Bośnią i Hercegowiną

Sobota, 17 grudnia 2011, 0:04
Aktualizacja: 0:05
Reprezentacja Polski złożona z piłkarzy występujących w T–Mobile Ekstraklasie pokonała 1:0 słabą Bośnię i Hercegowinę o której sile stanowili również zawodnicy rodzimej ligi. 45 minut zagrał Arkadiusz Piech, napastnik Ruchu Chorzów.

Nasz zawodnik pojawił się na boisku z początkiem drugiej części gry zastępując swojego klubowego kolegę Macieja Jankowskiego. Wychowanek Polonii pomimo kilku dogodnych sytuacji nie był jednak w stanie pokonać golkipera rywali. Polska pokonała ostatecznie Bośnię i Hercegowinę 1:0 po bramce Waldemara Soboty z 25. minuty meczu.

Polska – Bośnia i Hercegowina 1:0

Polska: Michał Gliwa - Piotr Celeban, Grzegorz Wojtkowiak, Marcin Kamiński, Maciej Sadlok, Tomasz Kupisz (84, Arkadiusz Woźniak), Łukasz Trałka (87, Filip Modelski), Tomasz Jodłowiec, Sebastian Mila, Waldemar Sobota (66, Szymon Pawłowski), Maciej Jankowski (46, Arkadiusz Piech)