Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 964
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Diamentowe gody

Poniedziałek, 27 stycznia 2020, 11:56
Aktualizacja: 12:58
Autor: red
Gmina Świdnica: Diamentowe gody
Fot. Gmina Świdnica
Zakochać się może każdy, wytrwać w miłości nieliczni. Doskonale wiedzą o tym państwo Bolesław i Cecylia Pączek z Boleścina, którzy 25 stycznia wraz z 6 parami świętowali swoje diamentowe gody małżeńskie.

Uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego w Świdnicy uświetniły występy gminnych zespołów: Ludowo-Estradowego „Mokrzeszów” pod kierunkiem Marii i Wojciecha Skiślewicz oraz „Ale Babki”, którego kierownikiem jest Zdzisław Christ.

- Jubileuszowe uroczystości zawarcia związku małżeńskiego są piękne i ważne nie tylko dla Was samych, szczęśliwych małżonków, ale dla całej naszej społeczności – bo dają nam poczucie wartości związku małżeńskiego. Każdy dzień Waszego życia to bogata i piękna karta historii Waszych rodzin, ale i naszego regionu, gminy i miasta Świdnica, bo właśnie tu spędziliście swoje najpiękniejsze lata. Jesteście jeszcze Państwo z tego pokolenia, że jak się coś w życiu psuło to staraliście się to naprawić. Dzisiaj jest tak, że jak się coś zepsuło to się wyrzuca. Dlatego też zakochać się może każdy, wytrwać w miłości nieliczni. Wiedzą o tym doskonale państwo Cecylia i Bronisław Pączek, którzy przeżyli ze sobą 60 lat. Pani Cecylia to pierwsza Zasłużona dla Gminy Świdnica, wieloletnia sołtys Boleścina, członkini ówczesnego Zespołu Tanecznego "Boleścin", którego była współzałożycielką. Podczas jubileuszu możemy podziwiać nasze piękne, gminne zespoły. Dziękuję pani Cecylii za dbałość o sprawy sołectwa, pielęgnowanie tradycji i kultury w swojej wsi. Życzę Państwu dalszej wzajemnej życzliwości, szacunku, a także uśmiechu i pogody ducha na co dzień, abyście w zdrowiu i w szczęściu doczekali kolejnych jubileuszy – mówiła Teresa Mazurek, wójt gminy Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group