Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dla Domu Dziecka

Poniedziałek, 14 grudnia 2020, 15:56
Autor: red
Żarów: Dla Domu Dziecka
Fot. UM Żarów
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie z klas 0a, 1a i 2a wspólnie z rodzicami zorganizowali świąteczną zbiórkę dla dzieci przebywających w Domu Dziecka w Nowym Siodle niedaleko Mieroszowa.

Dzięki ofiarności rodziców, uczniów i nauczycieli udało się zebrać wiele artykułów. Do kartonów prezentowych trafiły środki czystości i środki higieniczne, słodycze, zabawki, ubrania i wiele innych akcesoriów.
- Dzieci przebywające w Domu Dziecka w Nowym Siodle, w wieku od 3 do 18 lat potrzebują niemal wszystkiego. Zabawek, ubrań, lekarstw, a sam budynek nie jest w dobrym stanie technicznym. Rodzice naszych uczniów zaangażowali się w zbiórkę, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszę się i jednocześnie dziękuję rodzicom i ich dzieciom za wsparcie, pomoc i życzliwość. Pomaganie ma sens i przynosi radość, zwłaszcza teraz w tym przedświątecznym okresie. Wspólnie z rodzicami uczniów mamy nadzieję, że nie będzie to tylko jednorazowa zbiórka – mówi Iwona Nieradka ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

- Koordynatorkami akcji były Panie Agnieszka Zakrzewska-Cnota, Paulina Denker-Jarosz i Joanna Byłgaryn – dodaje Edyta Cichecka z SP Żarów.

Świąteczne podarunki, dzięki zaangażowaniu rodziców, dzieci i społeczności Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie, zostały przekazane do Domu Dziecka w Nowym Siodle.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group