• Niedziela, 17 listopada 2019
  • Godz. 4:16
  • Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety
  • Czytających: 1415
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Dla kogo awans do klasy A?

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 3 czerwca 2013, 21:35
Aktualizacja: 21:39
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Walka o tytuły mistrzowskie w świdnickich grupach klasy B trwa w najlepsze. W grupie I Tęcza Bolesławice na trzy kolejki przed końcem sezonu ma trzy punkty przewagi nad Unią Jaroszów. Obie ekipy spotkają się jeszcze w ostatniej serii spotkań zapewne w bezpośrednim starciu o tytuł mistrzowski (mecz w Bolesławicach). W grupie II w grze są wciąż LKS Gola Świdnicka, DGPNZ Roztocznik, Płomień Makowice i Victoria Tuszyn.

27. kolejka klasy B – grupa I
LKS Marcinowice - Błękitni Słotwina 0:1
WKS Goczałków - Unia Jaroszów 1:3
Granit Rogoźnica - Tęcza Bolesławice 0:3 (wo)
LKS Wiśniowa - Płomień Dobromierz 5:4
Wierzbianka Wierzbna - Wodospad Zastruże 8:4
Orzeł Witoszów - Grom Panków 6:2
Herbapol Stanowice - Błyskawica Kalno 4:2
LKS Piotrowice Świdnickie - Zryw Łażany 2:4

Tabela klasy B – grupa I
1. Tęcza Bolesławice------27 – 71 – 92:36
2. Unia Jaroszów-----------27 – 68 – 101:27
3. Wierzbianka--------------27 – 60 – 85:40
4. Herbapol Stanowice-----27 – 51 – 83:50
5. Błękitni Słotwina---------27 – 51 – 58:39
6. WKS Goczałków----------27 – 49 – 76:40
7. LKS Marcinowice----------27 – 43 – 62:44
8. Błyskawica Kalno---------27 – 39 – 71:63
9. Zryw Łażany--------------27 – 37 – 56:48
10. LKS Wiśniowa------------27 – 36 – 62:53
11. Płomień Dobromierz-----27 – 32 – 58:68
12. Orzeł Witoszów----------27 – 30 – 43:65
13. Wodospad Zastruże-----27 – 22 – 49:111
14. LKS Piotrowice-----------27 – 16 – 40:98
15. Grom Panków------------27 – 13 – 28:103
---
16. Granit Rogoźnica---------27 – 7 – 34:107

27. kolejka klasy B – grupa II
Ślężanka Tąpadła - DGPNZ Roztocznik 0:1
Kłos Lutomia - Victoria Tuszyn 0:11
LKS II Bystrzyca Górna - LKS Gilów 2:3
Sparta Ostroszowice - Zryw Gola Świdnicka 0:3 (wo)
Sparta Oleszna - LKS Dobrocin 0:1
Orzeł Piława Dolna - Płomień Makowice 1:5
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Dąb Mościsko 3:7
Gryf Burkatów - Piast Jaźwina 5:2

Tabela klasy B – grupa II
1. LKS Gola Świdnicka-------27 – 70 – 116:14
2. DGPNZ Roztocznik--------27 – 69 – 101:33
3. Płomień Makowice--------27 – 69 – 128:43
4. Victoria Tuszyn------------27 – 68 – 107:23
5. Orzeł Piława Dolna--------26 – 54 – 106:45
6. LKS II Bystrzyca Górna---27 – 49 – 75:53
7. Sparta Oleszna-------------27 – 37 – 67:57
8. LKS Mościsko---------------27 – 32 – 64:89
9. Piast Jaźwina---------------27 – 30 – 52:88
10. Orzeł Przerzeczyn Zdr.---27 – 27 – 48:105
11. Ślężanka Tąpadła---------27 – 24 – 56:98
12. Gryf Burkatów-------------27 – 24 – 53:87
13. LKS Dobrocin---------------27 – 22 – 37:81
14. LKS Gilów-------------------26 – 21 – 39:78
15. Kłos Lutomia-----------------27 – 8 – 25:125
---
16. Sparta Ostroszowice------27 – 23 – 28:81

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~monster 4-06-2013 16:21
a ile drużyn awansuje do A klasy? Dwie czy jedna? wie ktoś?
~Pewniak 4-06-2013 18:39
Napewno TECZA!!! A kto jeszcze to mi to lotto!
~kybmyobe 5-06-2013 11:48
Wiadomo, że Tęcza, moga chłopaki nawet nie wychodzić na boisko, wszystko już załatwione :)
~monster 5-06-2013 15:52
a tak na poważnie to ile ? bo wiem ze spadaja 3 to 3 musza awansowac a sa dwie grupy wiec 2 i 1
~Pewniak 5-06-2013 16:16
Tecza gra swoje i wywalczy pierwsze miejsce. a reszta leszczy niech zwala porazki na co chce. jak nie potrafi sie przegrywac to nie warto brac sie za granie leszczyku. a do A awansuje 3 ekipy. 2 z 1 miejsca i 1 z 2 co bedzie miala najwiecej punktow.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group