Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 669
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dla kogo awans z klasy B?

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 24 czerwca 2013, 13:27
Aktualizacja: 13:30
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Zakończyły się rozgrywki na boiskach klasy B. Awans na wyższy szczebel rozgrywek uzyskali mistrzowie swoich grup: Unia Jaroszów, Płomień Makowice i KS Walim, a także drugi w grupie II mający najlepszy współczynnik LKS Gola Świdnicka.

30. kolejka klasy B – grupa I
LKS Marcinowice - Herbapol Stanowice 0:2
LKS Piotrowice Świdnickie - Orzeł Witoszów 1:0
Zryw Łażany - Wierzbianka Wierzbna 2:3
Błyskawica Kalno - LKS Wiśniowa 1:2
Grom Panków - Granit Rogoźnica 3:0 (wo)
Wodospad Zastruże - WKS Goczałków 6:1
Płomień Dobromierz - Błękitni Słotwina 1:4
Tęcza Bolesławice - Unia Jaroszów 2:3

Tabela klasy B – grupa I świdnicka
1. Unia Jaroszów-----------30 – 77 – 122:30
-----
2. Tęcza Bolesławice-------30 – 74 – 99:43
3. Wierzbianka--------------30 – 69 – 94:47
4. Herbapol Stanowice-----30 – 57 – 91:55
5. Błękitni Słotwina---------30 – 57 – 64:49
6. WKS Goczałków----------30 – 49 – 80:54
7. LKS Wiśniowa-------------30 – 45 – 73:57
8. LKS Marcinowice---------30 – 43 – 61:57
9. Zryw Łażany--------------30 – 43 – 61:51
10. Błyskawica Kalno--------30 – 42 – 75:67
11. Płomień Dobromierz-----30 – 38 – 65:75
12. Orzeł Witoszów----------30 – 30 – 43:69
13. Wodospad Zastruże-----30 – 28 – 55:112
14. LKS Piotrowice-----------30 – 22 – 48:106
15. Grom Panków-------------30 – 16 – 35:112
16. Granit Rogoźnica---------30 – 7 – 34:116

Granit Rogoźnica wycofał się z rozgrywek w trakcie trwania sezonu

30. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Ślężanka Tąpadła - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3:1
Gryf Burkatów - Orzeł Piława Dolna 4:5
Piast Jaźwina - Sparta Oleszna 1:1
Dąb Mościsko - Sparta Ostroszowice 3:0 (wo)
Płomień Makowice - LKS II Bystrzyca Górna 3:1
LKS Dobrocin - Kłos Lutomia 3:3
Zryw Gola Świdnicka - DGPNZ Roztocznik 2:2
LKS Gilów - Victoria Tuszyn 1:3

Tabela klasy B – grupa II
1. Płomień Makowice---------30 – 78 – 135:46
2. LKS Gola Świdnicka--------30 – 77 – 121:16
-----
3. DGPNZ Roztocznik---------30 – 76 – 108:38
4. Victoria Tuszyn-------------30 – 74 – 117:28
5. Orzeł Piława Dolna--------30 – 63 – 119:54
6. LKS II Bystrzyca Górna---30 – 52 – 81:58
7. Dąb Mościsko---------------30 – 41 – 76:94
8. Sparta Oleszna-------------30 – 38 – 72:65
9. Piast Jaźwina---------------30 – 34 – 56:93
10. Orzeł Przerzeczyn Zdr.---30 – 30 – 55:110
11. Gryf Burkatów-------------30 – 27 – 62:97
12. Ślężanka Tąpadła---------30 – 27 – 54:108
13. LKS Dobrocin---------------30 – 26 – 44:91
14. LKS Gilów-------------------30 – 22 – 45:87
15. Kłos Lutomia---------------30 – 10 – 30:131
16. Sparta Ostroszowice------30 – 23 – 28:87

Sparta Ostroszowice wycofała się z rozgrywek w trakcie trwania sezonu

Tabela klasy B – grupa wałbrzyska
1. KS Walim-------------------20 – 49 – 68:23
-----
2. Iskra Witków---------------20 – 49 – 88:28
3. Joker Jaczków-------------20 – 46 – 89:34
4. Górnik Nowe Miasto-------20 – 41 – 66:25
5. Płomyk Borówno-----------20 – 30 – 45:38
6. Unia Stare Bogaczowice--20 – 29 – 59:43
7. Podgórze Wałbrzych------20 – 26 – 62:37
8. Berit Głuszyca--------------20 – 20 – 38:53
9. Zieloni Mokrzeszów--------20 – 15 – 31:83
10. Grodno Zagórze Śląskie--20 – 11 – 39:105
11. Husaria Grzędy------------20 – 0 – 12:128

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group