Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1512
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dla miłośników motoryzacji

Wtorek, 26 lipca 2022, 15:50
Autor: red
Żarów: Dla miłośników motoryzacji
Fot. organizatorzy
Żarowska Izba Historyczna oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zapraszają właścicieli pojazdów zabytkowych, kolekcjonerskich, unikalnych, specjalnych, sportowych, tuningowych i militarnych do udziału oraz zaprezentowania swojej perełki motoryzacyjnej podczas VII Żarowskiego Spotkania Miłośników Motoryzacji.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie drogą mailową na adres: izbazarow@wp.pl (prosimy podać imię i nazwisko, miejscowość oraz podstawowe informacje dotyczące pojazdu). Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 29 lipca 2022r. (godz. 15:30). Impreza ma charakter zamknięty, dlatego udział w niej wezmą wyłącznie pojazdy zgłoszone w wyznaczonym terminie i potwierdzeniu uczestnictwa otrzymanym z naszej strony.

Impreza odbędzie się w niedzielę, 31 lipca 2022r. na Targowisku Miejskim i przyległym parkingu w Żarowie przy ul. Dworcowej, w godzinach 14:00-19:00. W programie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez organizatorów: plenerowa wystawa pojazdów, konkurs rzutu oponą dla dorosłych, konkurs toczenia opony dla dziec, warsztaty plastyczne dla dzieci, pokaz ratownictwa drogowego, strefa gastronomiczna, stoiska z zabawkami i książkami, koncert zespołu Paweł Sroga & Country Blues Band.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group