Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1022
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice/Kraj: Dla nas i tak wygrałeś

Poniedziałek, 24 listopada 2014, 8:46
Aktualizacja: 12:08
Autor: red.
Świebodzice/Kraj: Dla nas i tak wygrałeś
Fot. UM Świebodzice
Było naprawdę bardzo blisko, ale tym razem widzowie zdecydowali inaczej. Występującemu w programie "Must be the music. Tylko muzyka" Patrykowi Marcinkowskiemu niestety nie udało się triumfować w wielkim finale show. Pomimo braku zwycięstwa, przygoda Patryka to jego ogromny sukces osobisty i satysfakcja dla mieszkańców Świebodzic.

Przygodę Patryka z polsatowskim programem dla utalentowanych muzyków śledziliśmy od jego pierwszego występu, na castingu, na którym zaprezentował utwór "Dwa marzenia". Już po pierwszym zetknięciu ze sceną, Patryk, a właściwie Patsin M Ski Blue, wywarł ogromne wrażenie na zasiadających w jury Korze, Elżbiecie Zapendowksiej, Piotrze Roguckim i Adamie Sztabie, którzy postanowili awansować go do odcinka półfinałowego. Na tym etapie, w programie emitowanym na żywo, o sukcesie uczestników decydowało głosowanie telewidzów. Brawurowy i energetyczny występ przypadł do gustu fanom Patryka, dzięki których głosom uzyskał awans do finału.

W ostatniej fazie rywalizacji Patryk musiał uznać wyższość innych wykonawców. Do finałowej rozgrywki zakwalifikowali się Marysia Markiewicz i zespół Besides. Pomimo braku zwycięstwa w programie przygoda Patryka zakończyła się wielkim sukcesem. Dzięki jego występom świebodziczanie mogli przeżywać niezapomniane emocje.

Patryku, dla nas i tak wygrałeś, czekamy na koncert w Świebodzicach.

(Tomasz Merchut)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group