Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1104
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Dla potrzebujących mam

Niedziela, 17 września 2023, 9:35
Aktualizacja: 12:35
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Dla potrzebujących mam
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Członkowie stowarzyszenia „Jaworzyńska Pozytywka” nie tylko nie ustają w pomaganiu, ale troską i wsparciem obejmują kolejne osoby. Tym razem chcą wesprzeć potrzebujące mamy i ich nowonarodzone dzieci. 19 września na stadionie miejskim w Jaworzynie Śląskiej odbędzie się zbiórka ubrań dla maluszków.

Zebrane dary zostaną przekazane w formie wyprawek dla mam i tych najmniejszych pacjentów oddziału ginekologiczno-położniczego z pododdziałem noworodków Szpitala „Latawiec” w Świdnicy, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

- Prosimy Was o wsparcie. We wtorek, 19 września będziemy prowadzić zbiórkę ubranek dla niemowlaków. Jeżeli dysponujecie jakimikolwiek ciuszkami dla najmniejszych brzdąców, to możecie dostarczyć je w tym dniu na stadion miejski przy ul. Sportowej 1 w Jaworzynie Śląskiej (sala konferencyjna), w godzinach od 16:00 do 17:00. Jednocześnie bardzo prosimy, aby rzeczy, które dostarczycie, były nowe lub jak nowe! Bardzo doceniamy Waszą pomoc i raduje nam się serce z tego powodu. Niestety, zdarzają się osoby, które, korzystając ze zbiórki, opróżniają swoje domostwa z rzeczy, które nie nadają się do dalszego użytkowania. Kierujmy się zasadą pomagania w taki sposób, w jaki chcielibyśmy, żeby ktoś kiedyś pomógł nam. Jeżeli nie macie ciuszków, to możecie wesprzeć naszą akcję poprzez udostępnienie informacji na jej temat wśród znajomych – informują członkowie stowarzyszenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group