Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 1283
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Dla rodziców i opiekunów

Czwartek, 22 lipca 2021, 15:15
Autor: red
Świdnica: Dla rodziców i opiekunów
Fot. UM Świdnica
Zapraszamy Mieszkańców Świdnicy na kurs przeznaczony dla osób dorosłych, z rodzin doświadczonych przemocą, które chcą podnieść i wzmocnić swoje umiejętności wychowawcze.

Jeśli Twoje dziecko dorasta w środowisku zagrażającym mu negatywnymi wpływami z powodu agresji lub uzależnień, możesz to zmienić. Z reguły bardziej lub mniej świadomie przenosimy wzorce z dzieciństwa do swojej rodziny, również te złe, te które krzywdzą. Nie znaczy to, że nasze dzieci muszą dorastać w takiej samej atmosferze.

Jeśli czujesz, że chcesz tej zmiany i jesteś otwarty na przyjęcie pomocy – te warsztaty są przeznaczone dla Ciebie. Zwiększysz swoje umiejętności wychowawcze oraz nauczysz się, jak zbudować ze swoim dzieckiem więź opartą na wzajemnej komunikacji i zaufaniu, bez przemocy.

WARSZTATY SĄ NIEODPŁATNE.

Obejmują 10 spotkań po 3 godz. zegarowe. Odbywać się będą na terenie Świdnicy, w centrum Miasta, w godzinach popołudniowych, w okresie od września do grudnia 2021 r.

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA WARSZTATY?

W godz. od 7.30 do 15.30, telefonicznie pod nr 668-188-858 lub osobiście w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Franciszkańskiej 7, w pok. 17.

Kurs jest częścią projektu „Świdnica przeciw przemocy”, dofinansowanego ze środków Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group