Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 558
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Dni Jaworzyny Śląskiej

Wtorek, 19 maja 2015, 11:19
Aktualizacja: 13:43
Autor: red.
Jaworzyna Śląska: Dni Jaworzyny Śląskiej
Fot. SOKiBP
Tegoroczne obchody Dni Jaworzyny Śląskiej odbyły się 15 i 16 maja 2015 r. na terenie Stadionu Miejskiego przy ul. Sportowej. Organizatorzy jaworzyńskiego święta przygotowali dla licznie odwiedzających imprezę gości wiele atrakcji. Od koncertów znanych artystów i lokalnych wykonawców, poprzez występy Strong Man'ów, aż po bogatą ofertę urządzeń rozrywkowych w postaci wesołego miasteczka i równie szeroki zakres atrakcji gastronomicznych.

Dla najmłodszych przygotowano specjalny program z animacjami i urządzeniami rozrywkowymi "Wesoła olimpiada". Każdy z chętnych mógł spróbować swoich sił nawet w walce sumo.

Każdy dzień świętowania kończył się koncertem znanych gwiazd. W piątek na okazałej scenie zaprezentował się "Mezo", który przypadł do gustu młodszej widowni, natomiast w sobotę tłumy widzów obejrzały i wysłuchały koncertu zespołu "Big Cyc".

W czasie imprezy wystąpiły także zespoły: "Lans Vegas", "Paulina Lenda & Kruki", a także "Siostry Hybiak". Nie zabrakło również lokalnych artystów. Na scenie pokazał się duet "Sursum Corda" (Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śląskiej), "Mała humoreska" (Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie), "Jaworzynianie" (SOKiBP), formacja taneczna "Fart" (SOKiBP) oraz lokalni raperzy: Kusei, Kamil i Stan. Impreza zakończyła się zabawą taneczną, którą poprowadził DJ Kamil.

Tegoroczne obchody Dni Jaworzyny Śląskiej przebiegły spokojnie i można je uznać za udane, nie tylko ze względu na atrakcyjny program, lecz szczególnie dzięki doskonałej pogodzie, która dopisywała przez większą część imprezy.

(UM Jaworzyna Śląska)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group