Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 901
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Dni Językowe w Szkole Podstawowej nr 6

Piątek, 10 maja 2013, 11:55
Aktualizacja: 11:56
Autor: red.
Świdnica: Dni Językowe w Szkole Podstawowej nr 6
Fot. użyczone
W dniach 6–8 maja w Szkole Podstawowej nr 6 odbyły się Dni Językowe, podczas których uczniowie brali udział w konkursach oraz podsumowali szkolne projekty językowe i projekty e–Twinning.

Laureatami konkursów językowych zostali: w Konkursie Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej – Joanna Adamowicz z klasy 6b (I miejsce), Ignacy Marciniak z klasy 4c (II miejsce), Dominika Styrna z klasy 5a (III miejsce); w Konkursie Symbole Europy w 3D – Tomasz Kamionka z klasy 5b (I miejsce), Natalia Jaworska z klasy 4b (II miejsce), Dominika Styrna z klasy 5a (III miejsce), Oliwia Culfaidis z klasy 5b (wyróżnienie); w Konkursie Spotlight on Europe – Karol Wizimirski z klasy 6b (I miejsce), Marta Król z klasy 6b (II miejsce), Klaudia Jaworska z klasy 6c (III miejsce), Wiktoria Bzowy z klasy 5b (wyróżnienie).

Dni Językowe zakończyły się Wieczorkiem Językowym, na którym uczniowie szkoły wraz z młodszymi koleżankami i kolegami z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 16 „Słoneczko” mieli przyjemność zaprezentować swoje zdolności językowe. Mali artyści bawili publiczność śpiewem i recytacją
w języku niemieckim i angielskim. Oprócz występów goście mieli możliwość obejrzenia wernisażu uczniowskich projektów i prac konkursowych.

Jak co roku, obchody Dni Językowych przyniosły wiele pozytywnych emocji, zarówno zaproszonym gościom jak i występującym uczniom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group