Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 992
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Dobromierz: Dni Otwarte w przedszkolach

Wtorek, 24 marca 2015, 8:11
Aktualizacja: 10:43
Autor: red.
Gmina Dobromierz: Dni Otwarte w przedszkolach
Fot. UG Dobromierz
Kadra pedagogiczna wraz z przedszkolakami z punktów przedszkolnych w Roztoce i w Dobromierzu, serdecznie zapraszają wszystkie dzieci, które w niedalekiej przyszłości dołączą do ich grona wraz z rodzicami na Dni Otwarte.

Możliwość zapoznania się z ofertą placówek oświatowych dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy będzie miała miejsce 10 kwietnia br. w Dobromierzu oraz 17 kwietnia br. w Roztoce od godziny 15:00.

Przedszkole bezspornie jest niezwykle istotnym instrumentem wychowania i edukacji, a zajęcia przedszkolne wpływają pozytywnie na rozwój, poszerzają oraz wzbogacają zakres oddziaływań na dziecko. Uczęszczanie do przedszkola pod okiem wykwalifikowanej kadry, stwarza możliwości lepszego zaspokajania szybko rosnących potrzeb społecznych, poznawczych i emocjonalnych dziecka. Daje też okazję do ujednolicenia i wzbogacenia oddziaływań wychowawczych i edukacyjnych oraz do profesjonalnego zdiagnozowania przez pedagogów oraz psychologa poziomu rozwoju dziecka, profilaktyki zaburzeń, a w przypadku zauważenia nieprawidłowości – do szybkiego udzielenia mu pomocy. Wychowanie przedszkolne jest obecnie traktowane jako pierwszy szczebel edukacji, który ma bezpośredni związek z nauczaniem w zerówce i dalej w klasach I–III szkoły podstawowej.

Zapraszamy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group