Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 620
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobrocin czy Tuszyn? – mecz na szczycie grupy II klasy B

Wiadomości: klasa B
Piątek, 25 października 2013, 16:49
Aktualizacja: 16:51
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Drugi zespół tabeli grupy II klasy B LKS Dobrocin podejmie na własnym obiekcie lidera Victorię Tuszyn.

12. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
Zjednoczeni Gościsław - LKS Marcinowice 27 października, 14:00
Wodospad Zastruże - Płomień Dobromierz 27 października, 11:00
Kłos Lutomia - Zieloni Mokrzeszów 27 października, 14:00
Zryw Łażany - Grom Panków 27 października, 11:00
Herbapol Stanowice - LKS Piotrowice Świdnickie 27 października, 11:00
Sokół Kostrza - LKS Wiśniowa 27 października, 11:00
Błękitni Słotwina - Błyskawica Kalno 27 października, 11:00
Wierzbianka Wierzbna - Orzeł Witoszów 27 października, 12:00

Tabela
1. LKS Wiśniowa---------11 - 31 - 52-10
2. Wierzbianka-----------11 - 27 - 42-13
3. LKS Piotrowice Ś.-----11 - 23 - 44-27
4. LKS Marcinowice------11 - 19 - 22-22
5. Herbapol Stanowice--11 - 19 - 47-20
6. Orzeł Witoszów-------11 - 19 - 29-21
7. Zieloni Mokrzeszów---11 - 19 - 34-28
8. Błękitni Słotwina------11 - 18 - 24-20
9. Grom Panków----------11 - 18 - 17-26
10. Błyskawica Kalno----11 - 14 - 33-34
11. Zryw Łażany---------11 - 12 - 18-21
12. Zjed. Gościsław------11 - 10 - 26-36
13. Kłos Lutomia----------11 - 10 - 20-31
14. Sokół Kostrza---------11 - 7 - 24-29
15. Płomień Dobromierz--11 - 6 - 15-44
16. Wodospad Zastruże--11 - 3 - 12-77

11. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Błękitni Książnica - Orzeł Piława Dolna 27 października, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Płomień Sokolniki 27 października, 14:00
Ślężanka Tąpadła - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 27 października, 14:00
Piast Jaźwina - Dąb Mościsko 27 października, 14:00
LKS II Bystrzyca Górna - LKS Gilów 27 października, 11:00
Sparta Oleszna - Gryf Burkatów 27 października, 13:00
LKS Dobrocin - Victoria Tuszyn 27 października, 14:00

Tabela
1. Victoria Tuszyn--------10 - 26 - 50-14
2. LKS Dobrocin-----------10 - 23 - 36-20
3. Orzeł Piława Dolna----10 - 20 - 29-18
4. Sparta Oleszna--------10 - 18 - 22-19
5. Ślężanka Tąpadła------10 - 17 - 26-16
6. Dąb Mościsko-----------10 - 15 - 18-18
7. Gryf Burkatów----------10 - 15 - 23-20
8. Płomień Sokolniki-------10 - 12 - 21-26
9. Klubok. Roztocznik------9 - 12 - 24-33
10. LKS II Bystrzyca G.---10 - 11 - 21-22
11. LKS Gilów---------------10 - 10 - 23-35
12. Błękitni Książnica------10 - 9 - 10-13
13. Piast Jaźwina----------10 - 4 - 13-45
14. Orzeł Przerzeczyn Z.--9 - 2 - 14-31

8. kolejka klasy B – grupa wałbrzyska
Podgórze Wałbrzych - Płomyk Borówno 27 października, 14:00
Grodno Zagórze Śląskie - Victoria II Świebodzice 27 października, 14:00
Unia Bogaczowice - Iskra Witków Śląski 27 października, 14:00
Zagłębie Wałbrzych - Włókniarz II Głuszyca 27 października, 11:00
Husaria Grzędy - Joker Jaczków 27 października, 16:00

Tabela
1. Joker Jaczków-------------7 - 18 - 23-9
2. Unia Bogaczowice---------7 - 18 - 28-8
3. Płomyk Borówno----------7 - 16 - 21-6
4. Podgórze Wałbrzych-----7 - 15 - 14-5
5. Iskra Witków Śląski-------7 - 13 - 29-14
6. Zagłębie Wałbrzych-------7 - 9 - 10-16
7. Grodno Zagórze Śląskie---7 - 7 - 21-22
8. Victoria II Świebodzice----7 - 7 - 10-19
9. Włókniarz II Głuszyca-----7 - 0 - 5-29
10. Husaria Grzędy-----------7 - 0 - 5-38

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group