Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 548
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Dobromierski ratusz po audicie

Wtorek, 19 maja 2015, 10:36
Aktualizacja: 13:37
Autor: red.
Dobromierz: Dobromierski ratusz po audicie
Fot. UG Dobromierz
Po trzech latach realizowania w Urzędzie Gminy Dobromierz procedur zgodnych z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001, przeprowadzony został kolejny audit w nadzorze. Weryfikacji, której celem było sprawdzenie zgodności działań Urzędu z normą ISO 9001 dokonała Polska Izba Handlu Zagranicznego CERTYFIKACJA Sp. z o.o. w Gdyni.

W wyniku przeprowadzonego auditu stwierdzono, że dobromierski ratusz pomyślnie realizuje wymagane przez normę ISO 9001 procedury zarządzania jakością w zakresie zadań własnych i zleconych, służących zaspokojeniu potrzeb i oczekiwań społeczności lokalnej oraz świadczenie usług dla klientów indywidualnych, instytucji i firm w ramach wykonywania zadań o charakterze publicznym. W opinii audytora, system zarządzania naszym urzędem jest zaprojektowany zgodnie z wymaganiami ISO, a praktyka postępowania jest zgodna z międzynarodową normą i opracowanym systemem oraz świadczy o tym, że funkcjonowanie systemu zarządzania jakością w urzędzie jest skuteczne.

Cieszy fakt, że wysoka świadomość i pełne zaangażowanie pracowników odnoszące się do wymagań systemu i ich stosowania w doskonaleniu działalności urzędu, po raz kolejny zostało ocenione w tak pozytywny sposób.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group