Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 890
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Dobromierz – Gminą Roku 2014

Wtorek, 23 września 2014, 14:26
Aktualizacja: 14:29
Autor: red.
Dobromierz: Dobromierz – Gminą Roku 2014
Fot. UG Dobromierz
Z roku na rok polskie miasta, gminy i firmy coraz bardziej zbliżają się do swoich europejskich odpowiedników pod względem infrastruktury, komfortu życia mieszkańców, aktywności władz lokalnych, rozwoju i przedsiębiorczości. Widoczne są postępy, które wciąż trwają i stale zmieniają się na lepsze.

Fundacja Gospodarcza ,,Euro-Partner” corocznie organizuje konkursy: Euro-Gmina, Euro-Powiat i Euro-Partner, których celem jest m.in. promocja i reklama jednostek samorządowych, a także firm działających na terenie Polski. Przyznawane są również tytuły liderów w poszczególnych dziedzinach: gospodarki i przedsiębiorczości, rolnictwa, ekologii, służby zdrowia, opieki społecznej i innych.

W piątek, 19 września najlepsze samorządy na Dolnym Śląsku zostały nagrodzone przez Kapitułę Plebiscytu Euro-Gmina i Euro-Powiat 2014. Podczas gali, statuetki i certyfikaty z rąk wicewojewody Ewy Mańkowskiej oraz sekretarz województwa dolnośląskiego Lilii Jaroń odebrali samorządowcy, którzy swoimi skutecznymi i prężnymi działaniami prowadzą nasze jednostki terytorialne do wielu sukcesów. Wójt Jerzy Ulbin w trakcie uroczystości reprezentował gminę Dobromierz, która zdaniem Kapituły zasłużyła na miano Gminy Roku 2014 wśród gmin wiejskich z Dolnego Śląska. Otrzymany certyfikat, który ważny jest do 31 grudnia 2017 r., upoważnia władze samorządowe Gminy do używania znaku i nazwy EURO-GMINA na tablicach informacyjnych, materiałach promocyjno-reklamowych oraz pieczęciach urzędowych Gminy.

Tytuł Gminy Roku dla naszej jednostki terytorialnej jest ogromnym wyróżnieniem oraz motywacją do dalszej pracy na rzecz lokalnej społeczności.

(UG Dobromierz)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group