Piątek, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 222
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Pasowanie na przedszkolaka

Wiadomości: Dobromierz
Czwartek, 26 listopada 2015, 6:40
Aktualizacja: 8:39
Autor: opr.red.
Fot. www.dobromierz.pl
„My Smerfetki i my Smerfy wszystkim dzisiaj przyrzekamy, że będziemy bardzo smerfni dla tatusia i dla mamy…”

Taką przysięgę złożyły dzieci z Małego Przedszkola w Dobromierzu w dniu 19 listopada br. w hali sportowej z okazji „Pasowania na Przedszkolaka i Starszaka”. W czasie uroczystości pasowania, która odbyła się w obecności zaproszonych gości: przewodniczącej rady Aleksandry Luks, radnej Danuty Świerk, sekretarz Moniki Borysewicz, księdza proboszcza Andrzeja Walerowskiego, Jadwigi Werczyńskiej, wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy, sołtysa wsi Dobromierz Jerzego Werczyńskiego, nauczycieli Justyny Żołądek, Małgorzaty Kowalskiej, uczniów klas 0-III wraz z wychowawcami oraz rodziców.

Dzieci tańczyły, śpiewały piosenki, recytowały wierszyki udowadniając wszystkim, że zasługują na miano przedszkolaka i starszaka. Po pasowaniu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i niespodzianki przygotowane przez swoich rodziców. Prezenty dla wszystkich dzieci wręczyli również zaproszeni goście.

Po części oficjalniej wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Na naszych przedszkolaków tradycyjnie już czekał smerfny tort, który smakował bajecznie i sprawił maluchom wiele radości.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group