Czytających: 1295

Wałbrzych: Dobry mecz Zielonych

Poniedziałek, 24 maja 2021, 8:37
Aktualizacja: 8:38
Piłkarze Zagłębia Wałbrzych w kolejnym meczu klasy A zawiedli swoich kibiców i ulegli u siebie Zielonym Mrowiny 2–5.

Goście już w 1. minucie wyszli na prowadzenie po golu Błaszczyka. Pod koniec pierwszej połowy Zieloni udokumentowali swoją wyższość dwoma kolejnymi golami, a na listę strzelców wpisali się Kąsik i Ciuba. W drugiej połowie losy meczu zostały przesądzone na stronę gości, bo kolejne trafienia zaliczyli Ciuba i Kąsik. W końcówce meczu do głosu doszło wreszcie Zagłębie, które zdobyło dwie bramki i nieco zniwelowało rozmiary porażki, a trafienia zaliczyli Wiktor Smoczyk i Kostko.

Zagłębie Wałbrzych - Zieloni Mrowiny 2-5 (0-3)

Zagłębie: Jarzyński - W.Smoczyk, Kostko, Wojciechowski (75' Bukina), P.Smoczyk (46' Górecki), Mlostek (46' Janiszewski), Prus, Pawełek, Fijałkowski (70' Krut), Śmieszek (72' Tur), Broniek

Zieloni: Wielg - Rudnik, Nowak, Hryciuk, Ciuba, Borowiec, Kąsik, Jania (76' Kubicki), Błaszczyk, Drozdek, Sienkiewicz (75' Konieczny).