Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1024
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dodatkowe patrole na ulicach Żarowa

Środa, 19 kwietnia 2017, 15:10
Autor: red
Żarów: Dodatkowe patrole na ulicach Żarowa
Fot. UM Żarów
W okresie wakacyjnym na terenie Żarowa swoją służbę rozpoczną dodatkowe patrole policyjne, które pilnować będą porządku we wszystkie weekendy.

To wspólny pomysł Spółdzielni Mieszkaniowej i mieszkańców Żarowa.
- Jak co roku Spółdzielnia Mieszkaniowa przekazuje środki finansowe na patrole wakacyjne na terenie naszego miasta. Wspólnie zadecydowaliśmy, że będziemy kontynuować to zadanie, tym bardziej, że ubiegłoroczna akcja przyniosła konkretne efekty. A myślę, że skorzystają na tym nie tylko mieszkańcy Osiedla Piastowskiego, gdzie będzie można spotkać dodatkowe patrole policyjne, ale wszyscy Żarowianie - mówił podczas sesji Rady Miejskiej burmistrz Leszek Michalak.

Dodatkowe patrole policyjne, wzorem lat ubiegłych, realizowane będą w okresie wakacyjnym, w miejscach szczególnie zagrożonych wytypowanych na podstawie analizy stanu bezpieczeństwa. Uwzględnione zostaną także w tym zakresie wnioski mieszkańców społeczności lokalnej.

Podczas sesji radni jednogłośnie poparli pomysł wprowadzenia dodatkowych patroli policyjnych. Wyrazili również zgodę na wsparcie finansowe tego projektu dla policji w Żarowie. Środki finansowe na rzecz policji przekazała Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group