Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 948
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Dobromierz: Dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków

Poniedziałek, 31 lipca 2017, 17:47
Autor: red
Gmina Dobromierz: Dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków
Fot. UG Dobromierz
Wójt Gminy Dobromierz zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 8 sierpnia 2017 r. o godz. 16.00 w świetlicy wiejskiej w Kłaczynie.

Na spotkaniu zostaną przedstawione szczegóły dotyczące etapów budowy przydomowych oczyszczalni ścieków oraz programu dofinansowania z budżetu gminy kosztów budowy przydomowych oczyszczalni ścieków.

W spotkaniu uczestniczył będzie przedstawiciel firmy produkującej przydomowe oczyszczalnie ścieków, który przedstawi stosowane technologie i warunki związane z budową oczyszczalni.

Na podstawie opinii zebranych na zebraniu zostanie szczegółowo doprecyzowany program dofinansowania kosztów budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Dobromierz na obszarach, dla których budowa zbiorczej kanalizacji sanitarnej jest technicznie i ekonomicznie nieuzasadniona.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich właścicieli nieruchomości, którzy złożyli deklarację, jak również wszystkich właścicieli nieruchomości, którzy będą w przyszłości zainteresowani budową przydomowych oczyszczalni ścieków.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group