Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 627
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Dolny Śląsk w obiektywie – konkurs

Środa, 24 lipca 2013, 7:38
Autor: red.
Dolny Śląsk: Dolny Śląsk w obiektywie – konkurs
Fot. UG Dobromierz
Po raz pierwszy Urząd Marszałkowski we Wrocławiu ogłosił konkurs fotograficzny o efektach wdrażania programu regionalnego dla Województwa Dolnośląskiego. Do 30 sierpnia br. można przesyłać zdjęcia przedstawiające inwestycje, które powstały przy udziale funduszy unijnych za pośrednictwem Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Fotografie mogą przedstawiać elementy krajobrazu czy architektury, ale szczególnie pożądane są zdjęcia ilustrujące jak na przynależności do Unii Europejskiej w ostatnich latach skorzystali Dolnoślązacy.

Każdy uczestnik może zgłosić fotografie przedstawiające minimum trzy przedsięwzięcia, współfinansowane z programu regionalnego, a przynajmniej jedna z nich musi przedstawiać inwestycję, która znalazła się na liście dołączonej do regulaminu konkursu.

Więcej szczegółów o konkursie oraz niezbędne dokumenty konkursowe znajdują się na stronie www.rpo.dolnyslask.pl.

Zdjęcia na płytach CD-R wraz z formularzem uczestnictwa należny dostarczyć (pocztą, kurierem lub osobiście) do końca wakacji do siedziby organizatora: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Wydział Promocji Województwa, Wybrzeże J. Słowackiego 12-14, Wrocław, z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”. We wrześniu jury oceni wszystkie nadesłane prace i przyzna nagrody: I miejsce 3 000 zł, II miejsce 2 000 zł, III - 1 500 zł.

Dodatkowo jest szansa na zdobycie wyróżnienia w dziewięciu kategoriach, za każde z nich autorzy mogą otrzymać 500 zł.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group