Czytających: 1154

Wałbrzych: Dominacja Zagłębia

Niedziela, 18 października 2020, 17:13
Aktualizacja: Poniedziałek, 19 października 2020, 10:15
Bardzo solidnie w tym sezonie prezentują się piłkarze wałbrzyskiego Zagłębia. Tym razem pokonali wysoko, bo 7–0, PUO Wiśniowa.

Zagłębie wyszło na prowadzenie już w 1. minucie meczu po golu Góreckiego. Podopieczni Łukasza Wojciechowskiego nie zwalniali tempa i cały czas pracowali, by podwyższyć prowadzenie. Stało się to w 24. minucie, kiedy do notesu trenera zapisał się Broniek. W pierwszej połowie wpadł jeszcze jeden gol dla miejscowych, a jego autorem był Fijałkowski. W drugiej odsłonie nadal stroną dominującą i dyktującą warunki gry byli zielono-czarni. Zagłębie w tej części jeszcze czterokrotnie pokonywał golkipera przyjezdnych, a kolejne trafienia zaliczyli: Wojciechowski (2), Michalak i Borcoń.

Zagłębie Wałbrzych - PUO Wiśniowa 7-0 (3-0)

Zagłębie: Fonfara - Broniek (59; Borcoń), Fijałkowski, Górecki (50' Michalak), Janiszewski, Kostko, Mlostek, Prus (55' Smoczyk), Rałek, Sabiniarz (54' Krut), Wojciechowski

PUO: Dudek-Adamkiewicz, Kuczyński, Rutkowski, Turzański, Prześlica, Dymitruk, Zboch, Masny, Zelek (58' Goździejewski), Wrona.